Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Ч-вечірка у Літньому дворику

        Солодкою вечіркою завершився другий Тиждень книжкових ігор під загадковою назвою – Тиждень «Ч». На вечірку, яка чомусь розпочалася з самого ранку, прибули усілякі загадкові персони. Деякі з них були відомі широкому загалу читачів – із книжок, у які учасники літа занурювалися на цьому Тижні. Але прибуло багато новеньких незнайомих персонажів, імена яких наші читачі навіть і не чули!

        Тут і книжкові Монстри і бібліотечні Феї, Череп і ПринцЧеса, Чи-йєті, Чиклоп та Читові Читовиська, а також Читерський монах, який прибув зі світу Читтерів, Чампіріна Букваріна, яка висмоктує літери з книжок, ЧА-рівниця, яка живе на болоті та гадає людям, коли вони щось хочуть точно знати, де шукати потрібну книжку… На жаль, усіх гостей не зареєстрували, а візитних карток у них не було. Тому дехто пробрався на вечірку інкогніто. Та найцікавіших персонажів ми вам представили.

       Тому спочатку було вирішено влаштувати знайомство, і кожен з чудернацьких гостей розповів свою історію. Дехто намагався навіть залякати читачів, але це йому не вдалося. Тому що читачам та бібліотекарям добре відомо: якщо ти справжній читач – тобто багато читаєш, ти можеш заговорити-закидати інформацією будь-яке чудовисько або поставити таке запитання, що привиди й вампіри просто втечуть або розтануть, як туман у повітрі – від напруги. І це продемонстрували сьогодні читачі, які ставили купу запитань кожному з персонажів. Щоправда, ніхто не розтанув, проте посміялися добряче. А сміх, як відомо… Втім – це усім відомо.

       Знайомство завершилося піснею: усі разом співали веселу пісеньку (на мотив відомої чунга-чанги) про те, що ніякі чакалки та чупакабри нам не страшні, якщо книжку про них прочитати. Автор слів – режисер і бібліотекар Євген Юрійович Грабовський.

       Потім нагородили найактивніших учасників цього Тижня, але врахували також читацьку активність дітей. Тож лідерами стали діти, які не просто приходили на наші заходи, а ще й брали книжки на абонементі – для читання в задоволення. А для чого ж іще книжки? Ми вітаємо братика й сестричку Ореста та Соломійку Закомірних, Вероніку Венгер та Любочку Марченко. І знаєте що? Виявилося – що кращі читачі цього тижня – це наймолодші учасники наших літніх читань. Вони отримали в подарунок книжки та шоколадних зайчиків.

       Тож скажемо словами нашого вигаданого бібліотечного чудовиська – Книгового Книговиська (автор Вітя Венгер): «Діти, читайте КНИЖКИ!!!». Тоді вам не страшні ніякі жаховиська, ніякі страховиська, ніякі несподіванки, ні уроки математики (які чомусь більшість наших учасників не любить), ну а на уроках мови, літератури, історії та географії, та й на решті уроків теж! – ви будете найкращими! Перевірено!

       А завершилося все – як і обіцяли – Чоколадною смакотою. Поласували усі, навіть ті, хто запізнився, не розповідав історій, не був учасником книжкових ігор і взагалі – випадково потрапив одразу на бенкет. Дякуємо батькам наших читачів за допомогу та активну участь, а особливо Наталі Закомірній – матусі лідерів цього тижня, яка спекла величезний шоколадний тортик-брауні — його вистачило на всіх!

       Залишайтеся з нами, Книжкові ігри—2017 тривають до 25 серпня, і попереду ще багато пригод! За розкладом слідкуйте тут.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 2/12/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей