Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Запрошуємо на бібліотечний раут «Читацькі династії. Побачення у часі»

       30 вересня в Україні відзначається професійне свято бібліотекарів – Всеукраїнський день бібліотек. У нашій книгозбірні вже стало доброю традицією відзначати це свято разом із читачами – у сімейному колі. Саме в цей день бібліотека звітує перед своїми читачами та громадськістю про свої надбання та успіхи, розповідає про плани на майбутнє. І щоб до події могли долучитися не лише наші маленькі читачі, а й дорослі гості, свято це зазвичай проходить у неділю. У ювілейний 50-й рік свого життя бібліотека запросила читачів нинішніх та читачів усіх років і різних поколінь на бібліотечний раут «Читацькі династії. Побачення у часі».

       Бібліотека запрошує читачів минулого століття з дітьми та онуками на побачення! Ми також будемо раді бачити зовсім юних випускників, які були активними читачами та відвідувачами бібліотечних гуртків, клубів, об’єднань вже у новому тисячолітті! Будемо щасливі, якщо на свято завітають сім’ї наших теперішніх читачів, які люблять книжку і читання та свою бібліотеку – за те, що вона робить процес читання та зустрічі з книгою незабутнім.

       Для того, щоб врахувати смаки і вподобання кожного з гостей цього сімейного свята, просимо читачів заздалегідь ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ – повідомити у якій кількості ви прийдете на свято та якого віку члени вашої сім’ї. Особливо важливою для нас є інформація про читацькі династії, а також про «випускників» бібліотеки, які ще не встигли привести до бібліотеки своїх дітей, онуків (або ще не встигли обзавестися ними). Зробити це можна за телефонами: 443-25-27, 443-25-30 або ж надіслати повідомлення на сторінку групи у Фейсбук. Бажано зробити це до 25 вересня.

       

11.30 – 12.00 – Звіт перед громадськістю «Ярмарок бібліотечних можливостей»

       До того як розпочнеться загальна урочиста частина, читачі зможуть відвідати різні локації та стати учасниками різноманітних майстер-класів, книжкової вікторини «50 за 50» за улюбленими книжками п’яти поколінь читачів бібліотеки, вікторини «Запитання+відповідь = подарунок» та ін. Працюватиме майстерня бібліотечного стиліста, де малечі зроблять казковий аквагрим, а у приймальні бібліолікаря «Читаміни для дитини» дітям і дорослим можна буде пройти «обстеження» та отримати за його результатами ліки – книжкові читаміни. Соціологічна служба бібліотеки поцікавиться колом читання колишніх читачів бібліотеки. Бібліотекарі-консультанти у відділах порадять вам «Що читати» для кожної з вікових категорій читачів, а також спеціальну літературу для батьків, розкажуть про «модні фішки сучасної книжки» - продемонструють незвичайні сучасні інтерактивні книжки. Працюватиме виїзна книгарня від українських видавництв, в якій ви зможете придбати нову дитячу книжку. Купити книгу з автографом автора можна буде також просто у письменника – автограф-сесії відбудуться ще до початку центральної події свята.

       

12.00 – 12.30 – Згадати все!

       Урочиста частина сімейного свята буде проходити у форматі спогадів-спілкування «Згадати все!». Гостям будуть представлені читацькі династії, випускники бібліотеки, які в свою чергу зможуть привітати бібліотеку з ювілеєм, згадати своїх улюблених бібліотекарів, випадки зі своєї читацької біографії. Засновникам найстаріших читацьких династій будуть вручені відзнаки від бібліотеки.

       

12.30 – 13.00 – Бібліотека на всі смаки

        Фінальна частина свята стане подарунком у першу чергу для наших колишніх читачів. На численні запити батьків читачів нинішніх, у цей день буде проведено бібліоКВЕСТ ДЛЯ ВЕЛИКИХ, тобто – тільки для дорослих гостей свята. Так-так, цього разу лише вони будуть бігати відділами бібліотеки, розшукуючи відповіді, відгадуючи загадки. Це допоможе згадати свою «альма-матер» тим, хто давно в ній не був, а також побачити оновлену сучасну модерну бібліотеку.

        Маленькі в цей час зможуть подивитися лялькову виставу, а школярі середнього та старшого віку стануть учасниками реального ігрового турніру – у читальному залі, а також – віртуальних мандрів світом з онлайн грою Geo Guessr з використанням інтерактивного столу у відділі документів іноземними мовами.

       

Запрошуємо читачів оцінити роботу бібліотеки та відсвяткувати разом професійне свято бібліотекарів України!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 9/8/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей