Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Журнальний тиждень
«Періодику читай – світ цікавий пізнавай»

       Ось і закінчився журнальний тиждень у читальному залі відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого віку. Цікаві зустрічі, знайомства з видавцями, редакторами дитячої періодики залишили багато незабутніх вражень у читачів. А зустрічати було кого – це і головний редактор журналу «Розумашки» Руслана Скачко, і Оксана Хронюк із відділу передплати. Під час зустрічі вони розповіли, як створюється журнал, які є в ньому рубрики, як готується до друку нове видання та багато іншого. Разом із дітьми читали журнали, виконували завдання, розгадували загадки та переглядали відео. Наприкінці заходу всі читачі отримали гарні подарунки – свіжі номери журналу «Розумашки», які щойно вийшли з друку. В кожному номері було вкладено передплатний талон. Щасливчиками цих цікавих і пізнавальних зустрічей були учні 2-го та 3-го класів гімназії № 172 «Нивки».

       Не забувають наші читачі і журнал «Барвінок». Цього року видавництво святкує свій 90-річний ювілей. Ця дата об’єднала багато поколінь. Не кожне періодичне видання може похвалитися такою багатолітньою та насиченою історією. Редактор відділу літератури, дитяча письменниця Світлана Прудник розповіла дітям багато цікавих фактів із життя журналу, презентувала його останні номери та подарувала їх усім присутнім. Під час розповіді вона не оминула жодної рубрики журналу «Барвінок». Особливо читачам сподобалися наступні: «Банк усіляких цікавинок», «Веселий кіш», «Книга золотих казок», «Твій світ». Але зустріч для учнів 4-го класу ЗОСШ № 175 на цьому не завершилася. Працівники відділу рідкісних та цінних видань, куди завітали читачі, познайомили присутніх з історичним минулим журналу, підготували виставку журналів, які були надруковані в довоєнний та післявоєнний період, а також продемонстрували перші видання під назвою «Жовтеня». Історичний екскурс в минуле журналу з цікавістю слухала і наша гостя Світлана Прудник. На завершення заходу всі фотографувалися, обмінювалися враженнями, гортали сторінки та із захопленням читали пожовтілі від часу журнали, адже такі раритетні цінності ще не скоро потраплять до їхніх рук. За цей пізнавальний урок ми вдячні відділу рідкісних і цінних видань.

       Обіцяємо нові цікаві зустрічі із видавцями журналів!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/1/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей