Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Книжковий експрес
«Україно, ми твої діти» (серія)
Бібліотека у форматі Д°
Природа і людина (рек. покажчик)
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Засідання Національної секції IBBY

          03.07.2018 у Національній бібліотеці України для дітей відбулося засідання Національної секції Міжнародної ради з питань дитячої та юнацької книги (ІВВY). На засіданні були присутні: Савчук Андрій Олександрович, директор видавництва ТОВ «Юніверс»; Осмоловська Олена Анатоліївна, директор ТОВ «Видавничий центр «12»; Лобанов Артем Вікторович, керівник відділу по роботі з бібліотеками та оцифрування Українського інституту книги; Степурін Ігор Миколайович, директор ТОВ «Видавничо-книготорговельна компанія «Самміт-книга»; Теремко Василь Іванович, зав. кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, директор ТОВ «Видавничий центр «Академія»; Майданович Тетяна Василівна, член Національної спілки письменників України; провідні фахівці Національної бібліотеки України для дітей, Волинської обласної бібліотеки для дітей та Херсонської обласної бібліотеки ім. Дніпрової Чайки (скайп-зв?язок). Порядок денний засідання полягав у обговоренні кандидатур авторів та ілюстраторів для подання від Національної секції на нагородження премію імені Г.К. Андерсена. Ця премія надається за значний вклад у розвиток дитячої літератури авторам та ілюстраторам, які мають значний досвід роботи, а їхні твори мають найвищу якість. Оцінюватимуться повністю завершені роботи за такими головними критеріями: естетичні та літературні якості письма та ілюстрації; вміння бачити речі з точки зору дитини; здатність розкрити у дитини цікавість, а також літературну та творчу уяву; культурні відмінності літературної естетики, свіжість та інновація. Важливою умовою є видання книг англійською мовою.

          На засіданні обговорювалися кандидатури наступних дитячих письменників: Анатолія Качана, Лесі Воронини, Зірки Мензатюк, Дмитра Чередніченка, Володимира Рутківського, Олександра Дерманського, Олександрі Гавроша, Лариси Ніцой, Тараса Прохаська, Володимира Арєнєва, Марини Павленко, Сергія Гридіна, Івана Андрусяка, Галини Малик та художників-ілюстраторів: Костя Лавра, Іветти Ключковської, Вікторії Ковальчук, Даши Ракової, Катерини Штанко, Оксани Були. Було вирішено провести рейтингове голосування серед обласних бібліотек для дітей з обов’язковим урахуванням думки і «дитячого» журі, яке складатиметься з найкращих читачів, та провести наступне засідання секції ІВВY з метою підведення підсумків та визначення номінантів для подання на престижну міжнародну премію у галузі дитячої літератури.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/10/2021
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей