Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

          Поетичний флешмоб «Тарас у кожному з нас» та презентація книги
«Шевченко на кожен день: з Яніною Соколовою»

       Святкування Шевченкових днів у Національній бібліотеці України для дітей розпочалося 6 березня поетичним флешмобом «Тарас у кожному з нас». Саме таким інтерактивним способом, коли кожен з учасників свята може почитати вірші Шевченка, найкраще відсвяткувати 205-річчя від дня народження Тараса Григоровича. Тож до бібліотеки запросили учнів початкових класів найближчих до бібліотеки шкіл, артистів та друзів бібліотеки: співачку Вікторію Падалко та гурт «Зорептах».

       Вихованці театр-студії «Вподобайка» інсценували уривок зі складного й водночас солодкого та мрійливого епізоду життя Тараса Шевченка, коли він був ще зовсім маленьким, пас ягнят і навіть ще не здогадувався про своє велике майбутнє, але вже будував на нього плани. Маленький Тарас вірив, що небо тримається на чотирьох стовпах, шукаючи їх далеко в полі, і знайшовши їхнє метафоричне втілення в дорослому житті у проявах Правди, Вірності та Любові до українського народу.

       Відкривали поетичний флешмоб третьокласники, які декламували найвідоміші творіння генія. Усі дитячі виступи записані на відео, які можна переглянути тут

       Учасники гурту «Зорептах» — вокалісти Олександра Дідик та Іван Ляшкевич — заспівали пісню на відомий твір Тараса Шевченка «Тополя». За їхніми словами, вони готувалися майже місяць, і їхній виступ глядачі зустріли гучними оплесками і вигуками «Браво!». Співачка Вікторія Падалко виконала пісні «Тече вода з-під явора» та «Зацвіла в долині червона калина» у власній інтерпретації. Вікторія використовувала окрім української й іноземну мову, а в поєднанні з оригінальною музикою та її дзвінким голосом Шевченкова поезія зазвучала по-сучасному.

       Виявляється, під Шевченкові рядки можна й танцювати. Хореографічний колектив «Позитив» Будинку дитячої творчості Шевченківського району міста Києва продемонстрував це яскравим виступом – хореографічною композицією на вірш Кобзаря «Бандуристе, орле сизий».

       Кульмінаційним моментом флешмобу стала презентація книги-проекту «Шевченко на кожен день: з Яніною Соколовою». Це не просто книга, це медіапроект, у якому відома акторка і телеведуча Яніна Соколова розповідає маловідомі вірші Тараса Шевченка. На відео з віршами можна перейти за QR-кодами, які розташовані на сторінках книги.

       Кожен може долучитися до флешмобу «Тарас у кожному з нас», який триватиме впродовж Шевченкових днів до 11 березня включно. Знімайте власне відео! Публікуйте на своїх сторінках, поділіться з бібліотекою будь-яким зручним для вас способом!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/4/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей