Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги, запрошуємо читачів на свято «Я обираю книгу!»

       2 квітня, у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, в усьому світі відзначають Міжнародний день дитячої книги. В цей день у Національній бібліотеці України для дітей з 12.00 розпочнеться свято «Я обираю книгу!».

       Читачі та гості стануть учасниками таких подій:

       • Зустріч із почесним гостем свята Євгеном Нищуком, Міністром культури України, народним артистом України. Євген Миколайович читатиме дітям – читачам головної бібліотеки країни – свою улюблену дитячу книжку. Пан Міністр також стане учасником свята «Я обираю книгу!», яким Національна бібліотека України для дітей завершує Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2019.

       • Підведення підсумків виборів у Книжковий парламент. Будуть названі книги та автори, які набрали найбільшу кількість читацьких голосів. У фінальному святі візьмуть участь Радник з питань дипломатії Посольства Королівства Данії Сергій Матюшенко, директор видавництва «Видавництво» Лілія Омельяненко, видавці і автори книжок-переможців виборів у Книжковий парламент, що тривали у бібліотеці впродовж весняних канікул. Також, читачі представлять книги, які стали для них відкриттям і вони рекомендують до читання іншим дітям.

       • Оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу есе «Діти єднають Україну»: будуть представлені найяскравіші фрагменти дитячих роздумів із робіт переможців, прозвучать виступи членів журі конкурсу, серед яких такі відомі та шановані літератори, як письменник Іван Андрусяк, голова Творчого об'єднання дитячих письменників України Марія Морозенко. У конкурсі взяло участь 1303 дитини з усіх куточків України. На другий фінальний етап конкурсу надійшло 140 робіт, з яких головне журі конкурсу у складі відомих письменників, журналістів, видавців визначило 6 переможців.

       • Нагородження кращих читачів Всеукраїнського тижня дитячого читання — 2019: діти отримають призи, а також відзнаку української секції IBBY – персональні квитки членів «дитячого журі», яке має важливу і почесну місію – долучатися до відбору дитячих книг для подання їх від Національної секції IBBY на нагородження Міжнародною премією Ганса Крістіана Андерсена. Заохочувальні подарунки також будуть вручені команді читачів бібліотеки, яка створила краще книжкове відео за подіями сімейної зустрічі «Влогер-PARTY».

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/4/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей