Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Метелики в крижаних панцирах

          «Вже не діти, але ще й не дорослі…» – так починається книга української письменниці Оксани Радушинської «Метелики в крижаних панцирах». Підлітковий вік – непростий період у житті людини. Стосунки з однолітками та дорослими, перші почуття та переживання, мрії, які обов’язково збуваються – про все це йдеться у книзі. Головна героїня – дівчинка-підліток, яка після автомобільної катастрофи опинилася в інвалідному візку.

          Книга вийшла друком ще в 2015 році. А в 2019 році Український культурний фонд підтримав проєкт Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Шевченка «Особлива книга для особливих дітей». Проєкт спрямований на популяризацію творчості письменниці з інвалідністю Оксани Радушинської та створення умов для рівних можливостей доступу до книг інклюзивної тематики для дітей із вадами зору. Аудіокнига «Метелики в крижаних панцирах» конвертована у формат DAISY і розміщена на інтернет-ресурсі Першої української дейзі-бібліотеки. Також аудіокнигу можна знайти на платформі Першої онлайн-бібліотеки аудіокниг українською проєкту «Слухай» та вебсайті обласної бібліотеки.

          22 жовтня команда, яка створювала аудіокнигу, разом із письменницею Оксаною Радушинською презентувала свій творчий доробок читачам Національної бібліотеки України для дітей.

          Директор Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Шевченка Валентина Черноус представила семикласникам школи № 163 проєкт та надала слово авторці повісті Оксані Радушинській, яка теж брала участь у створенні аудіокниги. Пані Оксана розповіла дітям про книгу, головних героїв та те, що хотіла донести своїм твором – ми різні, але всі варті найкращого в житті. Варто мріяти – якою б недосяжною була ця мрія – і діяти для її досягнення.

          Далі читачі прослухали фрагменти з аудіокниги та познайомились із учасником акторської команди Ігорем Вилегжаніновим, який поділився своїми враженнями від роботи над озвучуванням. Дуже сподобалися дітям пісочні ілюстрації до книги, створені юною читачкою Тетяною Биковою.

          Детальніше на книзі та піднятих у ній проблемах зупинилася літературний критик, кандидат педагогічних наук, доцент, член Національної спілки журналістів України Ніна Головченко.

          Яскравим завершенням зустрічі став виступ українського виконавця, автора текстів та музики, волонтера ГО «Творча сотня «Рух до перемоги» Юрія Старчевода.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/5/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей