Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Перший сольний концерт «Три S» у бібліотеці!

         27 листопада о 14.00 переможці та лауреати чисельних Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів та фестивалів – Катерина Скрипка, Ольга та Юлія Статнікови у складі гурту «Три S» першим сольним концертом на «Музичній платформі: слухай своє» зібрали аншлаг.

      Назва гурту з’явилася завдяки першому педагогу, художньому керівникові народного колективу шоу-гурту «Сонях» Юлії Шайкевич, яка помітила індивідуальність дівчат і допомогла їм у творчому зростанні. Наразі всі учасниці гурту – учениці Київської міської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького під керівництвом викладача Ревякіної Анастасії Василівни та концертмейстера Мусатової Віри Сергіївни продовжують опановувати мистецтво вокалу та гри на фортепіано, а також навчаються художньому слову в КПДЮ у викладача Либа Наталії Іванівни, яка в якості ведучої-конферансьє супроводжувала їх протягом концерту.

         Підтримати гурт прийшли не тільки їх педагоги, а й учні рідної гімназії №154, яку Катерина Скрипка відмінно закінчила, а Ольга та Юлія Статнікови продовжують в ній навчатися.

         У репертуарі колективу є загальновідомі пісні, як-от «Дикі танці» Руслани Лижичко, «Там де ми є» гурту «Антитіла», «Фортепіано» Христини Соловій, «Не дозволю вбивати» Марини Трофімчук, «Мальви» Володимира Івасюка, а ще авторства педагога Віри Мусатової «Вперед, Україно!» та багатьох інших авторів. Патріотична тематика, невичерпна енергія та обдарованість дівчат підкорюють публіку з перших нот.

         Спів – це не єдиний талант гурту «Три S». Катерина з раннього віку опановує циркове мистецтво у Народному художньому колективі дитячо-юнацького цирку «Але-ап». В кульмінаційний момент концерту вона представила акробатичний номер «Подих свободи», в якому продемонструвала свої неймовірні фізичні здібності. Ольга та Юлія навчаються сучасним танцям у хореографічному колективі «Атлантида». На своєму першому сольному концерті у Національній бібліотеці України для дітей вони також виступили з танцювальним номером «Не біжи від себе».

         Перший, як то кажуть, але не останній. Попереду великі звершення на творчому і життєвому шляху для гурту «Три S», адже вони мають, що сказати та показати своїм прихильникам, яких стає усе більше.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 2/12/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей