Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Проєкт «Мистецтво без кордонів»

         У 2017 році стартував мистецький проєкт «Мистецтво без кордонів». Це – цикл міжнародних скайп-зустрічей (телемостів), присвячених мистецтву. Мета його – ознайомити користувачів дитячих бібліотек із мистецтвом інших країн, розширити і поглибити вже набуті знання, дізнатися про читацькі смаки своїх ровесників, ближче познайомитися один із одним. Першовідкривачами у цій справі стали наша бібліотека та дитяча республіканська бібліотека Азербайджану.

         У 2019 році Національна бібліотека України для дітей у рамках циклу телемостів вшосте знайомила користувачів бібліотек Азербайджану з культурою та традиціями України та Азербайджану. На скайп-зустріч завітали читачі бібліотек, які брали участь у першому телемості. Темою для спілкування був національний костюм. Представники Азербайджану дізналися про розмаїття українського національного костюму, подивилися танець-дефіле українських костюмів у виконанні учасників Державної хореографічної студії народного танцю «Барвіночок». Київські учасники телемосту переглянули дефіле з хустками «Калегаї» – одним з атрибутів національного костюму, послухали вірші та гру на національних музичних інструментах Азербайджану. А ще усі присутні під час скайп-зустрічі могли насолодитися національним танцем «Ялли» у виконанні одного з дитячих колективів міста Баку.

         У листопаді відбулася скайп-зустріч із читачами Центральної міської дитячої бібліотеки ім. С. Бегаліна м. Алмати Республіки Казахстан та учнів школи № 163 ім. М. Кирпоноса м. Києва. Читачі бібліотек під час спілкування знайомили один одного з історією – Києва та Алмати, історичними фактами, традиціями власного народу, піснями, народними танцями, національною кухнею.

         Вітальним дарунком для присутніх від України була народна пісня у супроводі бандури у виконанні Тетяни Киричук та пісень учасників дитячого фольклорного ансамблю «Первоцвіт» Київської школи мистецтв № 2 ім. М. Вериківського. Надзвичайно цікаво та колоритно читачі бібліотеки ім. С. Бегаліна м. Алмати Республіки Казахстан продемонстрували гру на традиційному казахському інструменті – домбрі та народний танець. Скайп-зустріч була змістовною та дружньою, адже читачі бібліотек познайомилися з мистецтвом та культурою України і Республіки Казахстан.

         Ось такі цікаві діалоги між маленькими мешканцями різних держав відбувалися протягом року у Національній бібліотеці України для дітей.

         За 2019 рік було проведено 2 скайп-зустрічі з бібліотеками Республіки Казахстан та Азербайджану. Загальне відвідування склало 90 осіб. Цільова аудиторія – учні 6-8 класів (11-15 років).

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/4/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей