Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Запрошуємо читачів на КнигоFEST «На Крилах Книг»

         19 березня об 11.30 у головній дитячій бібліотеці країни стартує Всеукраїнський тиждень читання! Це одна з найголовніших книжкових подій року, яка сягає корінням ще у далекий 1945 рік. Цьогоріч урочисте відкриття «На Крилах Книг» – це КнигоFEST сучасної української книги, який пройде за участю бібліотечних театрів. Юним читачам та їх батькам покажуть театралізоване ігрове дійство та розкриють перед ними потужний простір для творчості, а також інші інтерактивні можливості, які дарує книга кожному, хто її відкриває.

         У відкритті візьмуть учать українські автори та видавництва, книжки яких бібліотекарі читатимуть разом з дітьми під час подій тижня читання. На початку урочистостей юні артисти стануть учасникам параду-але, а свої театралізації книжок вони покажуть читачам бібліотеки на різних локаціях по завершенню відкриття КнигоFESTу.

         Власне тиждень читання пройде під гаслом «Граємо КНИГУ!» і розпочнеться 20 березня. Усі події будуть присвячені новим дитячим книжкам українських та світових авторів, які нещодавно вийшли друком в України. Інтерактивні читання, квести, читацькі батли, віртуальні подорожі, бенефіси і творчі майстерки будуть спрямовані на розкриття сюжетів таким чином, щоб спонукати дітей до читання. Головною особливістю цього тижня буде творча складова: читачі за допомоги бібліотекарів спробують створити театралізацію книжок, що сподобалися найбільше, яку покажуть на святковому завершенні тижня читання. Події Тижня на сайті бібліотеки

         Стати учасниками подій «ФРАНЦУЗЬКІХ КАНІКУЛ» пропонують читачам у відділі документів іноземними мовами:         Відділ для старших читачів познайомить з «РЕКОРДАМИ ГОВОРУХИ»         «МИСТЕЦЬКІ ПРОГУЛЯНКИ З МОНОЮ ЛІЗОЮ» чекають дітей у відділі мистецтв         Відділ соціокультурної діяльності пропонує «ТРЕНІНГИ ІЗ ПРИБОРКАННЯ БАТЬКІВ»         Відділ для читачів молодшого віку влаштує справжній «КНИЖКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП»         Додатково 23-27 березня читачі упродовж дня зможуть долучитися до наступних активностей:

          У читальному залі для старших читачів:

  • «Енциклопедія в кишені». Бібліомікс для дітей 11-14 років;
  • «Пернаті друзі». Пташиний вернісаж до Міжнародного дня птахів для дітей 11-13 років

         У секторі обліку:

  • «Книжкові КВЕСТИ non-stop для читачів різного віку


         2 квітня о 12.30 учасники весняних книжкових подій запрошуються на книжкові змагання «Книжковий ТРІУМФ»! Саме у такому форматі відбудеться фінальне свято Всеукраїнського тижня дитячого читання. Його відвідають автори книг, які учасники читали упродовж тижня. Вони оцінюватимуть творчі роботи читачів і відзначать кращих учасників. Нагородою будуть квитки на концерти, вистави, інші події, які подарували українські зірки для мотивації до читання в ході акції #Зірки_Читачам, ініційованої Національною бібліотекою України для дітей.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/2/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей