Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
«Жива бібліотека» — жінки у різних країнах: родина, підприємництво, права

         У Національній бібліотеці України для дітей у рамках роботи Центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» 10 березня 2020 року відбулася зустріч у форматі «жива бібліотека» представниць різних країн і територій: США, Африки, Ізраїлю та Індії, з дівчатами-«панянками» — ученицями 6-8 класів ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» і ученицями 6-7 класів гімназії № 172 «Нивки».

         Під час відкриття заходу місіс Лахірі, дружина Mr. Ambarish Vemuri, Head of Chancery Посольства Індії в Україні, професійна виконавиця традиційних індійських танців, виконала танець, що прославляє богиню, яка живе у кожній жінці.

         Теодоріна Каміс-Воврик з Африканської Ради в Україні розповіла про життя жінки у Республіці Чад та 54-х державах Африки загалом. Основні теми, які вона порушила: традиційний жіночий одяг, стосунки у родині й весільні традиції.

         Олена Стамова (єврейське ім’я Міхаль) із Релігійної громади традиційного іудаїзму «Масорет» представила життя жінки в Ізраїлі, її обов’язок служити в армії, а жінкою для наслідування назвала ізраїльську державну діячку, колишнього прем’єр-міністра Ізраїлю Голду Меїр, яка народилася і жила в Києві. Серед молодих жінок для наслідування пані Олена назвала ізраїльську співачку Нетту Барзілай, переможницю конкурсу Євробачення у 2018 році.

         Місіс Лахірі розповіла про весільні традиції, законодавчі акти, які регулюють права жінок в Індії, про традиції сарі та бінді. Вона поділилася історією про найважливішу жінку в її житті – маму. Місіс Лахірі підтвердила, що в Індії сучасні жінки працюють і мають рівні права з чоловіками.

         Діна Абаа-Огли, заступник директора International Narcotics and Law Enforcement Affairs (INL) Section Посольства США в Україні, розповіла про боротьбу жінок за рівні права, можливість саморозвитку, активну громадянську позицію і посади в уряді, які займають жінки у США. Жінкою для наслідування пані Діна назвала Елеонору Рузвельт – американську громадську діячку, першу леді Америки, яка виступала за рівні права для жінок і людей різного походження, була Послом доброї волі в ООН і є матір’ю шістьох дітей.

         Висловлюємо подяку багаторічним партнерам Національної бібліотеки України для дітей – Посольству США в Україні, Посольству Індії в Україні, Африканській Раді в Україні та Релігійній громаді традиційного іудаїзму «Масорет» за участь у заході та щирі розповіді про життя жінок у різних країнах.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/4/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей