Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Робота бібліотеки в умовах карантину: освоюємо нові можливості

         Всесвітня пандемія COVID-19 внесла свої корективи в звичний ритм життя людей на планеті. Викладачі ВУЗів, вчителі, бібліотекарі, студенти, учні та користувачі бібліотек почали пристосовуватись до специфічних умов роботи і навчання та використовувати дистанційні форми роботи.

         Платформа Zoom стала найпопулярнішою програмою, яка відкрила нові можливості навчання без кордонів та обмежень для усіх бажаючих. І саме цей ресурс освоїли та почали активно використовувати бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки для проведення онлайн-конференцій та запису відео-оглядів корисних ресурсів.

         Завдяки технічному забезпеченню центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» (IPads, відеокамери, ноутбуків) було проведено 5 відеоконференцій на платформі Zoom та у програмі Skype для 37 учасників клубів «Cool Speaking Club» та «Kherson Speaking Club».

         Наступним онлайн проєктом стало створення відео-оглядів веб-ресурсів про книги та читання, про літературу рідного краю, про ігрові та інтерактивні платформи, до яких хочемо привернути увагу маленьких і дорослих користувачів бібліотеки, а також про новинки дитячої літератури, що з’явились на бібліотечних полицях, про актуальні онлайн-конкурси, до участі в яких запрошуємо своїх читачів.

         Ці записи оперативно публікуються на каналі бібліотеки в YouTube і на сторінках у соцмережах, на веб-представництвах партнерів галузі освіти і акумулюються в новій рубриці «Бібліотека рекомендує»  на веб-сайті бібліотеки (http://www.library.kherson.ua/lw/library-recommends/).

         Перший кейс таких оглядів створений на замовлення Херсонської академії неперервної освіти і адресований керівникам закладів загальної середньої освіти і вчителям, які наразі організують дистанційне навчання учнів, а також вже зараз готуються до наступного інтенсивного періоду відновлення навчального процесу.

         Активними користувачами і промоутерами цього нового бібліотечного відео продукту виступають наші колеги – дитячі і шкільні бібліотекарі.

         Серед перших відео-оглядів, створених провідними фахівцями бібліотеки імені Дніпрової Чайки:

         – «Література Херсонщини» Юлії Чернієнко – про інтерактивні веб-ресурси на допомогу вчителю (https://youtu.be/XZc6jA6WmCE );

         – «Один раз на все життя» Анжели Ракші – відеозапрошення до участі у відкритому онлайновому конкурсі проєктів, присвячених сімейним цінностям (https://youtu.be/hC_fP-Xe9Zs );

      – «Про дитяче читання онлайн» Наталії Крижановської – огляд електронних ресурсів віддаленого доступу, якими бібліотекарі, вчителі, батьки можуть скористатись для ознайомлення з простором сучасної дитячої літератури (https://youtu.be/4BoMqJwj5Yk );

        – «Ігри патріотів Херсонщини» Ольги Крижановської – про можливості підготовки до V обласного інтелектуального турніру у онлайновому форматі (https://youtu.be/oitOEIvj9_c );

         – «НЛО – Нові Літературні Об’єкти» Альони Ліпкіної – огляд-презентація новинок для дітей молодшого шкільного віку і дошкільників за промо-виставкою нових надходжень (https://youtu.be/vMnGMlld3A8 ).

         Нові умови стимулюють бібліотекарів на пошуки нових можливостей.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/5/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей