Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Святкуйте з бібліотекою День захисту дітей!

         У Міжнародний день захисту дітей Національна бібліотека України для дітей традиційно влаштовує грандіозне дитяче свято. Цьогорічні реалії змусили переорієнтувати усі масові бібліотечні події у віртуальний формат. Вперше в історії бібліотеки святкування Міжнародного дня захисту дітей відбудеться в онлайн форматі.

         З 9 години ранку до 21 години на сторінці Національна бібліотека України для дітей у Фейсбук відбуватимуться прямі ефіри, відео-привітання від письменників, акторів, дипломатів, телеведучих та інших медійних осіб, а також партнерів і друзів бібліотеки, жартівливі домашні відео від батьків та серйозні – від читачів-дітей, майстер-класи, поради з медіаграмотності та інші дистанційні активності.

         Перший ефір розпочнеться о 10.00 з відеопривітання читачам від медійних персон бібліотеки – керівників творчих об’єднань, бібліотекарів абонементів, ведучих медіапроектів та онлайн занять для читачів – тобто тих працівників бібліотеки, яких читачі знають в обличчя, люблять, поважають, і за спілкуванням наживо з якими сумують.

         Об 11.00 розпочнеться друга вкрай очікувана подія дня – оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу фотомалюнка «Мрійник року». На конкурс за короткий термін було надіслано майже 1500 тисячі робіт з усіх куточків України. 15 переможців будуть визначені за результатами народного голосування – за кількістю вподобань. А ще 5 робіт визначить журі конкурсу, до якого увійшли професійні художники. Переможців у прямому ефірі оголосить генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Гордієнко Алла Іванівна. Фото дитячих робіт в електронному доступі за посиланням.

         О 14.00 у прямому ефірі розпочнеться Юридична година. На запитання користувачів відповідатиме Представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім’ї Філіпішина Аксана Анатоліївна.

         Ще одна новина, на яку дуже чекають усі читачі бібліотеки, з’явиться на сторінці бібліотеки під кінець марафону о 20.00. Це афіша програми літніх читань «Здоров’О з бібліотекою!». На превеликий жаль маленьких і дорослих фанів бібліотеки, цьогоріч програма відбуватиметься у новому форматі – дистанційному. Принаймні – у червні. Бібліотекарі намагалися створити привабливі для читачів театралізовані читання, віртуальні подорожі з книгами, інтерактивні події, прямі включення з улюбленого читачами літнього дворика, які будуть транслюватися онлайн, а також публікуватися на сторінках соціальних мереж оффлайн – у записі.

         Завершиться марафон «Казкою на ніч» – черговим відео читань від бібліотекарів. Усі відео можна переглянути на відеоканалі бібліотеки.

         Упродовж дня очікуються інші публікації. Програма Марафону додається.

         До зустрічі 1 червня!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/4/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей