Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
1 вересня. Бібліотека на часі. Онлайн-святкування у соціальних медіа
(Facebook та Instagram)

         Вкотре за цей рік бібліотека переносить масштабну святкову зустріч з читачами в онлайн-формат. В умовах карантину ми святкували Міжнародний день захисту дітей, відкриття програми літніх читань… Відзначали дистанційно, але спільно з читачами з усіх куточків країни День Незалежності нашої держави. Дуже сподівалися, що зможемо запросити читачів до бібліотеки 1 вересня на відкриття Нового бібліотечного сезону 2020-2021. Та знову не склалося.

         Проте свято не ВІДміняється, а просто міняється – за форматом і місцем проведення, а також – за кількістю учасників та їхнім місцем проживання. Уявіть собі, що раніше наші масштабні свята у бібліотеці могли відвідати максимум 500 відвідувачів упродовж дня (більше просто не вмістять зали бібліотеки). А зараз на наших святкових подіях на медіамайданчиках бібліотеки у Фейсбук та Інстаграм можуть побувати тисячі читачів з будь-якого міста і містечка! Якщо не встигли долучитися до святкових подій та прямих ефірів у день свята 1 вересня, – їх можна переглянути у записі, коли завгодно! До того ж будь-хто може поставити запитання у коментарях, висловити свої емоції та враження і обов’язково отримати відповідь! Погодьтеся, у цьому є безліч переваг. Адже під час масових заходів для півтисячної аудиторії читачів складно почути кожного.

Друзі, ваша Бібліотека на часі! 1 вересня запрошуємо на відкриття Нового бібліотечного сезону 2020-2021! Святкові онлайн-події відбуватимуться на сторінках Національної бібліотеки України для дітей у Фейсбук та Інстаграм

         Традиційно святковий день розпочнеться о 9.00 з відеопривітань від гостей бібліотеки та генерального директора Національної бібліотеки України для дітей Гордієнко Алли Іванівни, яка у своєму зверненні оголосить ім’я Лідера читання за підсумками програми літніх читань «Здоров’О з бібліотекою!». Тож, не пропустіть!

         Впродовж наступної години на вас чекатимуть приємні сюрпризи: відеопривітання від українських зірок, інші несподіванки і навіть розіграші призів.

         До речі, про призи! Напередодні – 31 серпня – буде оголошена акція Бібліо-SHARA: бібліотека подарує 3 книжки читачам, які у коментарях назвуть КРАЩУ КНИГУ свого літа. Розіграш відбудеться 1 вересня о 16.00 за допомогою сервісів випадкового вибору (random). Тож устигніть 1 вересня до 16.00 назвати книжку, яка справила на вас найбільше враження!

        Для тих, хто не був з нами цього літа, ми підготували невеличкий відеозвіт «Як ти провів літо?», у якому нагадали про кращі події літніх читань-2020. Публікація об 11.30.

         З 12.00 ми представимо вам відеосвідчення очевидців бібліотечного літа «Моє літо з бібліотекою» від найактивніших учасників програми «Здоров’О з бібліотекою!».

         Відкриття Нового бібліотечного сезону 2020-2021 розпочнеться о 14.00 презентаціями нових бібліотечних проєктів. Кожен з відділів підготував онлайн-програми, послуги та ресурси для цікавого і змістовного дозвілля, а також на допомогу читачам у навчальному процесі. Сподіваємося, що нові проєкти будуть не менш цікавими, аніж літні програми.

         Пропозиції Бібліотечного сезону 2020-2021:

         Гарна новина для прихильників та фанів Бібліотеки: ми залишаємо у своєму медіакейсі проєкти, які пройшли перевірку влітку та мають попит користувачів. Це такі програми:

         Завершиться святковий день о 18.00 ляльковою відеовиставою «Казка про загублену книжку».

         Бібліотека на часі! Будь з нами щодня, у будні й у свята.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/4/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей