Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

«Секрети Книжника, або як стати Лідером читання»


         Перша онлайн-школа порад для справжнього книгомана представлена у п’ятисерійному випуску «Секрети Книжника, або Як стати Лідером читання» від книжкової КЛЮЧниці Наталії Марченко. Ідея проєкту виникла завдяки карантинним обмеженням, коли постало завдання провести ІІІ Всеукраїнський конкурс «ЛІДЕР ЧИТАННЯ-2020» в онлайн-форматі. Було створено спеціальні дистанційні програми для читачів літніх читань «Здоров’О з бібліотекою навіть і вдома», на допомогу юним книжникам відзнято кілька випусків фахових порад.

         Читачі, не виходячи з дому, могли поринути у професію бібліографа, спробувати себе у ролі літературного критика, розкрити таємниці письменників та стати експертами у створені рецензій на книги. Одне з головних завдань школи книжника – навчити читачів якісно, змістовно та правильно оформлювати відгуки на прочитані книги. Учасники літніх читань ділилися книжковими рекомендаціями та порадами в бібліотечних програмах «Книжковий ранок», «Читач в ефірі», отримували за публікації бонуси, які накопичувалися на уявному читацькому рахунку та наближали найактивніших читачів до почесного звання «Лідер читання».

         Наприкінці кожного онлайн-уроку Лідери отримували завдання на закріплення отриманих знань, правильні відповіді також збільшували їх читацький рейтинг.

         Онлайн-школа порад «Секрети Книжника, або як стати Лідером читання» навчає:

  • У першому відеоуроці «Книжка та її мама й тато» розповідається про те, з чого починається знайомство з книгою та про перше враження, яке так само, як знайомство з людиною, значною мірою залежить від зовнішнього вигляду.
  • «Як написати відгук так, щоб іншому захотілося прочитати рекламовану книгу» можна дізнатися у другому випуску онлайн-школи порад.
  • Третій випуск розповідає про «Забуті книжки» – чому одні книги живуть століттями, а інші – цікаві лише кільком поколінням. З випуску можна дізнатися про «ретроспективну бібліографію» та спробувати себе у ролі бібліографа-дослідника.
  • Чи існують книжки правильні та неправильні, достойні або недостойні – про це можна дізнатися, переглянувши четверту онлайн-зустріч школи порад, присвячену темі «Жанрові книги».
  • «Книжкові таємниці»п’ятий, завершальний випуск «Секретів Книжника, або Як стати Лідером читання», в якому говорили про письменницькі таємниці, точніше про псевдоніми. Свій секрет розкрила і Наталя Марченко, яка в якості письменниці виступає під псевдонімом Наталя Савчук. 

         Онлайн-школа порад «Серкети Книжника, або Як стати Лідером читання» стала прекрасним доповненням до відзначення 10-ліття започаткування рекомендаційного електронного ресурсу « КЛЮЧ».

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/4/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей