Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Zoom-вечірка Лідерів читання

         22 листопада Лідери читання з різних областей України зустрілися на ШОУ переможців! Вперше в історії бібліотеки та історії конкурсів на кращого читача фінальне свято відбувалося дистанційно – на платформі zoom.

         Вечірка вийшла пречудова, не гірша за реальну, хоча й виникали невеличкі технічні проблеми. За годину зустрічі усі перезнайомилися і встигли розповісти про інші свої захоплення (окрім найголовнішого – читання). Наприклад, Катя Назарова займається спортом, Діана Дмитрюк пише вірші і ходить до музичної школи, а для Насті Дричак читання – її життя.

         Ведуча зустрічі, завідувач відділу соціокультурної діяльності Ольга Шемота запропонувала літературну вікторину. Найшвидшими і найточнішими у своїх відповідях були Діана Дмитрюк та Даніела Чичерська, вони й стали переможницями.

         До святкування приєдналася Лідер читання-2019 Анна Полегенько. До речі, сьогодні Анна успішна книгоблогерка та ведуча програми НБУ для дітей «ФАН-клуб читача» в інстаграм.  Усе це саме завдяки участі у читацькому конкурсі.

         Читачка НБУ для дітей, переможниця цьогорічного конкурсу Анастасія Марчук у прямому ефірі отримала послання від лідерів 2019 року: Анна Полегенько прочитала половину послання, згорнула його, зав’язала стрічкою і передала крізь екран Насті Марчук, та у свою чергу, розгорнула і дочитала послання до кінця. Ось такі секретні технології використовувалися на нашій онлайн-вечірці.

         Так само, як і на справжній вечірці, була музика й пісні. Бібліотекар, музикант, режисер, керівник проєкту «Музична платформа: Слухай своє» Євген Грабовський заспівав свою власну пісню з промовистою назвою «А що читаєш ти?». Молоді виконавиці гурту «Зорептах» Вікторія Окорокова, Каріна Байбородіна і Мішель Вашакідзе заспівали кілька композицій, які також прозвучать в прямому ефір у новій концертній програмі 25 листопада о 18.00 на сторінці бібліотеки у фейсбук.

         Усім відомо, що сесія на zoom-платформі закривається рівно через 40 хвилин, проте, несподівано для всіх, час сесії було подовжено, і зустріч тривала значно довше.

         Онлайн-вечірці передувала непомітна оку підготовча робота. Організатори вечірки створили вайбер-групу «Лідери читання», до якої були підключені 20 переможців обласних етапів Всеукраїнського конкурсу. В жовтні вони отримали свої нагороди: книжки, дипломи переможців та пам’ятні статуетки «Лідер читання 2020». На прохання бібліотеки читачі надіслали свої фото з нагородами, які й стали основою для ознайомчого відео «Знайомтеся: Лідери читання-2020!». А ще – записали по кілька рядків для спільного відеокліпу «Книга, як ніколи об’єднує людей. Читацький РЕП». Слова пісні для лідерів читання написав Євген Грабовський. Також лідери читання відзняли мотивуючі 2-хвилинні відеоролики «Як я став лідером читання», які упродовж дня публікувалися на сторінці бібліотеки у фейсбук.

         Вітання усім лідерам читання! Приєднуйтеся до бібліотечних онлайн-проєктів, будьте успішними!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 1/6/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей