Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Семінар-тренінг «Зелена хвиля екочитання»

           24-25 травня у Національній бібліотеці України для дітей відбувся дводенний Всеукраїнський семінар-тренінг «Зелена хвиля екочитання» за підтримки Програми IBBY-Yamada 2021 «Право дитини стати читачем».

           З вітальним словом до учасників звернулися: Алла Гордієнко, генеральний директор НБУ для дітей, президент Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBY), заслужений працівник культури України, кандидат культурології; Лариса Петасюк, заступник Міністра культури та інформаційної політики України; Дмитро Заруба, перший заступник голови Державної екологічної інспекції України; Євгенія Крутоголов, директор департаменту мистецтв Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти; Сергій Сьомкін, директор індустріального телевізійного комітету; Микола Томенко, голова благодійного фонду «Рідна країна»; Олександр Федоренко, начальник Управління організаційної діяльності Державної екологічної інспекції України; Віктор Круглов, директор видавництва «Ранок»; Богдан Красавцев, голова ГО «Екологічна нація», письменник, журналіст; Дар'я Лазарєва, експерт відділу клімату та транспорту ГО «Екодія».

           У зверненнях були озвучені основні екопроблеми сучасності, наголошувалося на тому, що екологічна складова – один із головних напрямів Концепції сталого розвитку, прийнятої ООН, прозвучали заклики працювати і діяти, враховуючи кліматичні обставини та збереження ресурсів, інтегрувати екологічну свідомість та принципи сталого розвитку в свою повсякденну роботу!

           Другий день розпочався засіданням круглого столу «Читання в стилі Еко», участь у якому взяли: Богдан Красавцев, голова ГО «Екологічна нація», письменник, журналіст; Юлія Смаль, письменниця, дослідниця дитячої літератури; Катерина Єгорушкіна, український прозаїк, поетеса, казкарка, психолог; Галина Ткачук, дитяча письменниця; Марія Солтіс-Смирнова, дитяча письменниця, казкарка; Валентина Юхимівна Черноус, директор Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка, заслужений працівник культури України. В обговоренні письменники підняли питання щодо екологічного виховання дітей через читання, із застосуванням книг з акцентом на казкотерапію.

           Насамкінець учасникам запропонували відповісти на питання «Анкети зворотного зв’язку». Всі респонденти підтвердили, що змістова наповненості заходу повністю відповідала меті та їхнім очікуваним професійним потребам. У фахівців спеціалізованих бібліотек для дітей з’явилися нові ідеї щодо застосування на практиці отримані знання та практичні навички виховання екологічної культури молодого покоління.

           Прес-реліз семінару-тренінгу «Зелена хвиля екочитання»

           Програма семінару-тренінгу «Зелена хвиля екочитання»

           Матеріали семінару-тренінгу «Зелена хвиля екочитання»

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/9/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей