Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Модна гуцулка Христина Охітва змінює культурний код

           22 вересня о 14.00 заслужена артистка України Христина Охітва (OHITVA) зустрілася із читачами бібліотеки та поділилася сокровенним: улюбленими українськими піснями та відповідями на запитання не тільки творчого, а і особистого характеру.

           Під час карантину поціновувачі творчості української співачки вже мали нагоду почути її життєву та творчу історію в онлайн-спілкуванні на бібліотечній сторінці фейсбук. А при зустрічі наживо гуцулка заспівала і навіть не одна, а зі своєю послідовницею, студенткою Наталією Торконяк.

           Солістка Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України Христина Охітва цінує і любить українську культуру, і особливо українську пісню, а також плекає та виховує цю любов у своїх студентках та мріє зібрати достойну команду, яка засіватиме культурні поля не тільки в Україні, а і за кордоном нашими українськими піснями.

           Співачка вбачає свою місію в тому, щоб змінювати культурний код і наповнювати його сенсом, осучаснювати пісенне надбання народу, щоб юне покоління українців любило і співало українські пісні. Вона співає в першу чергу душею, має неабиякий вокальний досвід і сама є педагогом, навчає нових та неповторних співців української душі.

           Нещодавно Христина стала однією зі 100 зірок, яких запросили у журі проєкту «Співають усі» на телеканалі «Україна», де вона має можливість відкривати самобутніх талановитих артистів та допомагати їм піднятися на новий рівень розвитку. Зі сцени прозвучала авторська пісня «Сонце і вода», а також попурі з відомих українських народних пісень, які підспівував увесь зал.

           Христина Охітва та Наталія Торконяк не тільки талановиті співачки, які вкладають у розвиток української пісні сили та душу, а ще приємні співрозмовниці. Вони спілкувалися з дітьми, розповідали про свої перші творчі успіхи, про участь у різноманітних проєктах, а також відповідали на безліч дитячих запитань, які, як відомо, бувають дуже різними. Маленьких глядачів цікавило, наприклад, чи мають наші гості домашніх тварин. Христина обожнює великих собак, а от Наталія не проти мати маленьку кішечку, але, на жаль, через гастрольний графік немає можливості їх тримати.

           Наприкінці зустрічі діти отримали від співачки плакати з автографом та диски з піснями її першого альбому «Лісова любов».

           Пам’ять про таку зворушливу та емоційну відверту зустріч залишиться надовго, і діти ще обов’язково почують як Христину Охітву, так і її послідовників, які змінюють культурний код країни і піклуються про майбутнє нових поколінь. Читачі ще довго спілкувалися з гостями, фотографувалися на згадку про цю зустріч. А вчителі дякували бібліотеці за подібні проєкти, як «Музична платформа: Слухай своє», які долучають школярів до української пісенної культури.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 11/11/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей