Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Cвяткові зустрічі у бібліотеці 14, 19 та 22 грудня

14 грудня «Андріівські вечорниці» відкрили цілу низку святкових заходів, які підготувала бібліотека своїм користувачам напередодні новорічних свят

Ви знаєте, що таке вечорниці? Ось що читаємо у Вікіпедії:

Вечорниці, досвітки — одна з форм осінньо-зимових вечірніх розваг молоді . На вечорниці оповідали казки, танцювали , поєднуючи дозвілля з роботою. Для проведення вечорниць дівчата підшуковували простору хатину . Господиня цього дому стежила за дотриманням усіх звичаїв та традицій під час вечорниць. За приміщення молодь розплачувалася хлібом, тканиною або ж іншими продуктами.

На наших бібліотечних вечорницях було дотримано усіх традицій. Свято проходило у дуже просторій актовій залі бібліотеки. Молоді було багато – більше ста учнів четвертих класів київської школи №172. І розважалися вони як годиться: співали народних пісень, танцювали, ворожили і гадали, грали, ну наприклад, у чеберяйчик … Знаєте, що це за гра? Отож-то! Чекайте відеорепортаж з зустрічі!

Була у нашого свята і господиня – теж учениця четвертого класу, вона уважно стежила за дотриманням усіх звичаїв та традицій. І які ж вечорниці без смакоти?! Усілякої смакоти було вдосталь й на нашому святі: пироги та вареники, різні народні напої, а ще - калита. На традиційних українських вечорницях калита - головний атрибут. І на наших вечорницях вона була, й хлопці намагалися вкусити калиту, промовляючи: “Іду, іду калиту кусати!”. А інші учасники робили все, щоб ускладнити їм задачу. Втім, калиту все ж покусали й гостям дали спробувати! Тож все було як годиться на святі: весело, гостинно, смачно! Щедрі гостинці принесли учасники вечорниць, глядачам в залі теж перепало.

Веселе свято для читачів підготували учасники театру-студії бібліотеки «Мандри» (керівник Ольга Шемота), які щедро ділилися своїми знаннями з гостями свята.

19 грудня о 12-00 в гості до читачів завітає Святий Миколай. На свято Миколая бібліотека підготувала незвичайну виставу «Святий Миколай, до нас у гості завітай!». А незвичайна вона тим, що акторів на сцені немає – вони за напівпрозорою ширмою, і світло теж за ширмою, і ляльки теж там… Здогадались? Так, правильно, це – театр тіней. Казкову феєрію на свято Миколая для учнів 4-5 класів підготували гуртківці лялькового театру «Барвінок», яким керує актриса Київського академічного театру ляльок Ганна Валеріївна Задерей.

22 грудня об 11-00 в гості до читачів завітають літературні герої, щоб разом підготуватись до зустрічі Нового року.

Театралізований колаж «Новий рік у казці»

Гостросюжетний новорічний детектив для учнів молодших класів «Новий рік у казці» підготували для читачів учасники театральної студії «Мрія» (керівник Світлана Копйова).

Головні діючі особи казкової історії: Снігова королева, Хвороба та її помічники Нежить, Кашель і Застуда, Попелюшка, Айболить, Снігуронька і Дід Мороз.

Короткий зміст: Снігова Королева перешкоджає приходу Нового року і не дає снігу! На її боці виступають також Хвороба із своїми помічниками. Казкові герої звертаються за допомогою до Діда Мороза, який приходить і… Далі - як завжди у казці: добро перемагає! І Новий рік обов’язково прийде!

В програмі також конкурси, загадки і безпрограшна лотерея. Тож готуйте віршики для Діда Мороза і отримаєте приз!

Святкуймо разом з бібліотекою!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 3/2/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей