Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Міжнародний Олімпійський день

       23 червня у світі відзначають Міжнародний Олімпійський день. Започатковане свято з нагоди дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, і це чудова можливість для кожного зробити крок назустріч здоровому способу життя та відчути себе справжнім олімпійцем.

       Засновником сучасного олімпійського руху є барон П’єр де Кубертен (1863-1937). Він вважав, що ідеї олімпійського руху вдихнуть у людство дух свободи, мирних змагань та фізичної досконалості, сприятимуть культурній співпраці народів. За його ініціативи в Парижі у 1894 році було скликано Міжнародний спортивний конгрес, на якому проголосили про відродження Олімпійських ігор та створення МОК (Міжнародного олімпійського комітету). На конгресі були затверджені принципи та правила проведення Олімпійських ігор. У програму сучасних Олімпійських ігор входять 33 види спорту, що включають 52 дисципліни.

       Україна завжди була активним учасником олімпійських ігор. В державі проводять різноманітні конкурси, вікторини та свята спортивної тематики з метою залучення широких верств населення до активних занять фізичною культурою і спортом.

       Сподіваємося, що кількість прихильників здорового способу життя щороку зростатиме, а учасники Олімпійського дня залишаться активними, спортивними і здобуватимуть медалі на честь синьо-жовтого прапора.

       Більше про Олімпійські ігри можна прочитати у книгах:

       • Булатова М. М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях / М. М. Булатова ; Міжнародний олімпійський комітет ; Національний олімпійський комітет України. — Київ : Олімпійська література, 2009. — 399 с. : фотоіл.

       • Бубка С. Н. Олімпійське сузір’я України : Тренери / С. Н. Бубка, М. М. Булатова ; Національний олімпійський комітет України. — Київ : Олімпійська література, 2011. — 251 с. : фотоіл.

       • Булатова М. М. Твій олімпійський путівник / М. М. Булатова ; Національний олімпійський комітет України. — Київ : Національний олімпійський комітет України, 2011. — 119 с. : фотоіл.

       • Стілтон Джеронімо. Врятувати Олімпійські Ігри : всесвітньовідомий комікс : з іст. фактами / Джеронімо Стілтон ; пер. та адапт. А. Поритко, М. Войцеховського ; іл. Ф. Сальфо ; [передм. М. Кондзелки]. — [Львів] : Ірбіс Комікси, 2018. — 48 c. : іл. — (Джеронімо Стілтон. [Кн.] 7).

       • Бубка С. Н. Ігри, що підкорили світ / С. Н. Бубка, М. М.Булатова ; Національний олімпійський комітет України. — Київ : Національний олімпійський комітет України, 2011. — 131 с. : іл.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/2/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей