Насилля.. Не треба мовчати
Кожен із нас хоча б раз у житті стикався з насильством. Воно могло застосовуватися проти нас, ми могли стати свідком або самі ставали тим, хто ображає. Та кожен з нас повинен почувати себе захищеним.
Щоб запобігти таким випадкам і навчити дітей та підлітків протистояти насиллю, щорічно у вересні проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.
У відділі обслуговування дітей середнього і старшого віку 27 вересня відбулося перехрестя думок «Насилля... Не треба мовчати». Психологи Владислава Цибульська і Анна Руднік розповіли дітям про види булінгу, і що не кожен конфлікт є булінгом. Ключовою ознакою цькування є бажання завдати шкоди, принизити жертву.
П’ятикласникам однієї з київськи шкіл в ігровій формі було надано багато порад із конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, формування негативного ставлення до насилля. Психологи наголосили, що потрібно поважати і свої, і чужі права, виховувати взаємоповагу і вчитися співіснувати разом.
Під час тестових завдань усі діти були активними і відмінно впоралися із поставленими завданнями.
Доречним доповненням була книжкова виставка з корисною інформацією про те, як захистити себе від цькування, як протидіяти булінгу та правильно ставитися до цього явища в різних ситуаціх.
>
>