Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

29 лютого в останній день зими у бібліотеці відкрилась фотовиставка «Зелені легені Києва»

Такої кількості фотографів одночасно Національна бібліотека України для дітей ще не бачила. По фотокамері на кожен квадратний метр площі – майже без перебільшення! Це зрозуміло – адже на відкриття виставки завітали усі фотохудожники, роботи яких прикрасили стіни фойє бібліотеки! Саме за їх ініціативою була створена серія прекрасних робіт з видами Сирецького дендропарку та інших парків нашої столиці. Інколи, для того щоб розгледіти красу, яка оточує нас, треба подивитись на неї очима художника. Так і сталося: відвідувачі виставки – маленькі і дорослі – захоплено розглядали фотографії і дивувались!

Майже 70 світлин з осінніми та зимовими пейзажами, створеними під час фотопленеру «Сирецький дендропарк» восени 2011 та у січні 2012 року, надали на виставку фотохудожники творчого об’єднання «Фотосереда» . У виставці взяли участь титуловані професіонали, викладачі мистецтва фотографії, фотоаматори. Ідея цього проекту належить Валеріану Антоновичу. Крім нього, у експозиції представлені роботи Олександра Вадіса, Ірини Літічевської, Сніжани Малишевої, Юрія Туманова, Олега Мітюхіна, Юлії Кедо, Миколи Завгороднього.

Ірина Літічевська прийшла на вернісаж разом зі своїми учнями коледжу Київського національного університету технології та дизайну, які навчаються професії фотохудожника. Тож професійних фотографій вчора було зроблено чимало. А знімати було що!

На пейзажних фото зображені різні куточки мальовничого Києва та його околиць. Древнє місто одягнене у зимові шати, осяяне золотом осені, сповнене пахощами трояндового літа і бузкової весни. Фото створені у різних стилях, жанрах, техніках, але без природних ландшафтів неможливо уявити Київ.


Святкову презентацію відкривав чудовий дитячий вокально-танцювальний ансамбль «Гармонія» Шевченківського району м. Києва (художній керівник Лариса Краюхіна). Своїми веснянками вони закликали весну! Та так гарно закликали, що вона прийшла! Послухайте і ви веснянки у їхньому виконанні!

На свято завітала і актриса Ольга Сумська, яка розповіла про своє дитяче захоплення біологією та активну участь у багатьох громадських акціях за збереження парків та скверів столиці. Зірка театру і кіно провела вікторину «Зелений Київ» і звернула увагу юних читачів на книжкову виставку, присвячену заповідним зонам України. Наша гостя терпляче роздавала автографи усім бажаючим, потім спілкувалася з дітьми та фотографувалася з ними на згадку. Усі неодмінно хотіли мати фото поруч з Ольгою Сумською - діти були просто зачаровані спілкуванням з актрисою!

Дитяча кіностудія бібліотеки не могла не скористатися такою нагодою! Юні репортери кіностудії взяли інтерв’ю у нашої гості. На жаль, обмежений час не дав змоги задати усі запитання, які готували діти, та дещо вдалося дізнатися! Тож слухайте!


Виставка буде експонуватися до кінця березня, запрошуємо!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/9/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей