Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Бібліотечний ярмарок для дитини і родини!

30 вересня з 11.00 до 14. 00 Національна бібліотека України для дітей буде «продавати» свої послуги на бібліотечному ярмарку «Для дитини і родини». Завітайте до бібліотеки усією сім’єю, щоб обрати собі «товар» до смаку на прилавках-вітринах, який підготував для відвідувачів кожен з відділів бібліотеки.

Що бажаєте? Вибрати гурток для свого малюка? Визначайтесь, яке заняття йому більше до смаку: малювати? плести? нанизувати намистинки? А, можливо, у ваших дітей є певні акторські здібності? Записатись до театральних студій бібліотеки можна буде просто тут - на ярмарку у керівників бібліотечних театрів. Тут можна буде отримати також пораду щодо кола читання ваших дітей, замовити список літератури з питань виховання дитини для батьків, скористатись бібліотечним комп’ютером або отримати доступ до Інтернет з власного електронного пристрою – у бібліотеці облаштована зона WI-FI. Електронні ресурси від фахівців інформаційно-довідкової роботи, психологічні поради від психолога бібліотеки, кращі книги для ваших дітей від бібліотекарів абонементів – бібліотечного «товару» вистачить на всіх.

З 11-30 (та з 13-00) розпочнуться ярмаркові розваги для дітей і дорослих. Причому, можна відвідувати заходи разом, а можна розділитися – дітей відправити на фестиваль мультфільмів або ж лялькову виставу «Чарівна знахідка» (прем’єра!), чи на літературну мозаїку «Полиця невідкритих книг».

Батькам рекомендуємо інформаційне бюро «Правовий порадник», інформаційну карусель «Батьки і діти: взаємні поради», а ще радимо потренуватися на інтелектуальному тренажері «Бібліодрайв».

Для меломанів приготували спеціальне музичне асорті, а бібліотечний кінозал взагалі буде працювати в режимі «non-stop» та демонструвати відеопродукцію дитячої кіностудії бібліотеки: фільми, мультфільми, буктрейлери (рекламні ролики на книги). До речі, кіностудія буде працювати й під час ярмарку – маєте змогу поділитися враженнями від свята, висловити свої побажання щодо роботи нашої бібліотеки та поздоровити усіх бібліотекарів з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, яке відзначається саме 30 вересня! По закінченню розважальної програми відкриється Літературна кав’ярня. Тож буде усе, як на справжньому ярмарку, з однією різницею – все безкоштовно. Хоча ні! Печиво та сік у літературній кав’ярні будуть «продавати»: дасте правильну відповідь на запитання казкової вікторини – і вас нагодують. Не дасте –… що ж, треба було книжки читати влітку! Ще раз нагадуємо: «Читати не шкідливо! Шкідливо не читати!»

Занотуйте собі у календариках: 30 вересня з 11-00 обов’язково завітати на ярмарок до Національної бібліотеки України для дітей, що на Нивках по вул. Баумана, 60!

До зустрічі!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 11/8/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей