Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Відкриття художньої виставки «Малюємо казку чарівну»

14 грудня 2015 року у виставковій залі Національної бібліотеки України для дітей стало ніби тепліше і світліше – через велику кількість юних гостей та дорослих, які завітали на відкриття художньої виставки вихованців Дитячої художньої студії «Маленький принц» – «Малюємо казку чарівну». Тема виставки дитячого малюнка – казки народів світу.

Виставковий зал бібліотеки наповнився казковими персонажами польських, українських народних казок, а також літературних казок світу, які з любов'ю і безсумнівним талантом представили маленькі художники.


З відкриттям учасників виставки привітали генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Іванівна Гордієнко та керівник студії Галина Іванівна Межевікіна. На їхню думку, роботи вихованців студії створюють веселий настрій, глибоко розкривають казкову тематику. Вручивши нагороди юним талантам, вони побажали студійцям натхнення та нових творчих перемог.


Атмосферу чарівної казки створили читачі бібліотеки – учні 4-х класів гімназії № 172 «Нивки», на момент відкриття виставки вони перетворилися на казкових героїв і повідали свою чудову історію, виконавши таночок «Веселі казочки». Дівчатка з вокального гуртка «Перлинка» НБУ для дітей – Анна Счастна та Анна Романова – заспівали пісню «Голубими небесами» про подорож казковими країнами, а учениця 4-а класу школи № 163 Дана Велечук натхненно прочитала вірш про те, як вона малює казки.


Музичними номерами порадували глядачів вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва – вокальна студії «Веселі нотки», Зразковий ансамбль сучасного танцю «Едельвейс» та Зразковий художній колектив шоу-балет «Dance style». Юні артисти виконали танцювальні композиції «Хвостата сімейка», «Грайлива кицюня» та заспівали веселих пісень «Паровоз-Букашка», «Мальвіна».


Активними учасниками заходу стали учні 3-х, 4-х класів школи № 163 м. Києва. Діти цікаво відповідали на запитання про казки і навіть спробували себе в ролі художників – із великим захопленням придумали і «намалювали» в уяві новий сюжет власної казки.

Дивовижні роботи юних художників, їхнє бачення героїв відомих казок нагадають про те, що в бібліотеці на вас завжди чекають добрі, улюблені книги.

Запрошуємо в світ радості й добра – відвідайте виставку, яка триватиме до 30 січня 2016 року. 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 3/2/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей