Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Відкриття «Року англійської мови»

1 березня 2016 року у перший день весни в Національній бібліотеці України для дітей було урочисто відкрито Рік англійської мови, адже наша бібліотека долучається до Національного проекту «УкраїнаSpeaking», спрямованого на стабільний розвиток і поширення популярності іноземних мов в Україні.

Урочистий захід відкрила вчений секретар Національної бібліотеки України для дітей Людмила Петрівна Полікарпова, яка зазначила, що близько мільярда людей розмовляє англійською мовою, а кожен українець як частина європейської спільноти повинен знати англійську мову.

Національна бібліотека України для дітей допомагає кожній дитині розвинути свої знання за допомогою таких ресурсів: інтерактивної програми «Rosetta Stone», на засіданнях гуртка «Joyful English», під час переглядів мультфільмів англійською мовою в «Американському кінозалі», під час читань англомовних казок із працівниками Посольства США та за допомогою книжок і електронних ресурсів центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів».

На урочистий захід завітали танцювальні групи зі школи черліденгу «Ніка», які надали яскравого американського колориту нашому заходу. Український танцювальний колектив «Поляни з-над Дніпра» школи № 175 ім. В. Марченка вразив танцем «Коломийки» з акробатичними прийомами та справжніми українськими ритмами.

Студентки Київського національного університету культури і мистецтв Анастасія Кулініч та Марина Приймак перетворили наш захід на справжній концерт сучасних пісень українською та англійською мовами.

Одна з причин вивчати англійську мову – подорожі та навчання за кордоном. Про можливості безкоштовного навчання в США усім учасникам заходу розповіла Тетяна Котко з центру “EducationUSA”, а випускниці програми FLEX, Олена Грибенко та Каріна Пазолка, щиро поділилися своїми враженнями від перебування на навчанні в США впродовж двох років за грантовою програмою.

У цей день на сцені бібліотеки розпочалася програма «Кальдекотівських читань» – читання кращих книжок для дітей, відзначених медаллю Кальдекотта. Ці книжки може прочитати кожен відвідувач у вільному доступі у відділі документів іноземними мовами та у відділі рідкісних та цінних видань.

Олена Грибенко прочитала на сцені бібліотеки “The Mouse Who Owned the Sun”, а почесна гостя з Вашингтону – стипендіатка програми Фулбрайт — Амелія Олівер прочитала книжку, яку знає кожна дитина в США – “Where the Wild Things Are”. Живе спілкування з американською гостею стало однією з яскравих подій дня.

В бібліотеці розпочалися курси англійської мови для працівників “English for Librarians”. І маємо надію, що зовсім скоро все більше бібліотекарів оволодіє англійською.

Вивчайте мови!


 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/1/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей