Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

English with no limits

         Дві останні зустрічі бібліотечної англомовної студії «Англійська без обмежень» перед зимовими канікулами були присвячені новорічно-різдвяній тематиці. На першій ми вслуховувалися у правильну вимову слів, читали текст і перекладали сучасні пісні англійською мовою («All I Want for Christmas is You» Mariah Carey, «Christmas is All Around You» Dua Lipa), а також читали американську класику дитячої літератури, що здобула медаль Кельдекотта, «The Polar Express» авторства Chris Van Allsburg. І хоч деякі учасники бачили фільм, знятий за книгою, але текст для нас видався досить важким. Тому ми переклали кожне слово історії, заглибившись у її англомовний варіант.

         Хоч ми і старанно працювали упродовж 4 місяців, але наступного 2021 року нам варто продовжити нашу роботу над вдосконаленням англійської мови.

         Що ж стосується другої зустрічі, то ми завершили перегляд фільму «Home Alone», адже цей фільм для багатьох у світі є символом початку новорічних свят, цікавою та веселю новорічною сучасною казкою. Ми підсумували наші заняття і отримали гарний результат – учасники студії достатньо поповнили свій лексичний запас словами, які майже неможливо зустріти у підручниках, але досить часто вони трапляються у повсякденній мові американців.

         Також діти поділилися своїми успіхами поза межами студії, вказавши на істотне покращення оцінок у школі, краще сприйняття та розуміння мови оригіналу на слух. Заняття в англомовній студії дало змогу дітям змінити своє ставлення до вивчення англійської мови, усвідомити її корисність і необхідність у сучасному світі, стимулювало бажання одержувати нові знання! Ми розцінюємо це як справжнє досягнення!

         Наш проєкт було створено завдяки підтримці посольства США в Україні. Він набирає обертів. За цей час проведено велику і клопітку роботу, за грантові кошти у бібліотеку закуплено багато нових сучасних англомовних книжок, які кожен відвідувач нашої бібліотеки зможе переглянути вже у лютому 2021 року. Вивчення нового за допомогою англомовних пісень, зустрічі з волонтерами – учасниками та стипендіатами програм Фулбрайт та FLEX, перегляд мультфільмів та фільмів мовою оригіналу, а також тематичні обговорення американських свят – це лише неповний перелік корисних занять під час роботи студії. Такий результат спонукає нас до продовження проєкту. І вже з 12 січня 2021 року (одразу після зимових канікул) наші онлайн-зустрічі продовжаться.

         Бажаємо усім веселих свят, гарного відпочинку, а після зимових свят чекаємо на вас знову!

         Якщо ви ще не з нами, то швидше долучайтеся до наших занять за посиланням

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 10/5/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей