Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Ну дуже небезпечний тиждень

            «Ну дуже небезпечний тиждень» розпочався ну дуже креативно! Як з’ясувалося, наші читачі нічого не бояться і досить добре обізнані з правилами безпеки під час пожежі, блискавки чи грому, користуванням електроприладами, перебуванням на воді, у лісі, у ліфті... На незвичайному уроці безпеки «Що робити, коли…» діти ділилися власними враженнями від надзвичайних ситуацій, свідками яких вони ставали, а дівчинка із забинтованою рукою стала живим свідченням неправильної поведінки в аквапарку. Після змістовного спілкування діти переглянули мультиплікаційні фільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу».

          Людно й гамірно було у читальному залі відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого віку нашої бібліотеки. Дві команди учасників Книжкових ігор-2018 брали участь у конкурсі «Обміркуй! Намалюй! Здивуй!» — змагалися між собою у виготовленні (малюванні) найкреативнішого плаката та слогана з безпеки. Команди жваво обговорювали ідеї, а потім колективно захищали свої візуальні продукти. Яскравим свідченням продуктивного творчого процесу слугують барвисті світлини та відео, а плакати прикрашатимуть фойє бібліотеки, застерігаючи відвідувачів від необдуманих вчинків і неправильної поведінки!

            Екватор «Небезпечного» тижня маленькі читачі відзначили цікавим відвідуванням Національного музею «Чорнобиль».

            @NationalChernobylMuseum. Екскурсовод допомогла дітям усвідомити масштаби катастрофи, яка вплинула на долю тисячі людей. Діти з цікавістю ознайомилися з трифазною діорамою «Чорнобильська АЕМ: до, під час і після аварії. Наприкінці змістовної екскурсії допитливі дітлахи власноруч виготовили маленькі вітряки, а потім залишили свої враження у книзі відгуків.

            Допитливість, командну гру, почуття гумору, прагнення до пізнання й перемоги продемонстрували учасники під час турніру знавців безпеки «Знаю, вмію, врятую». Капітани команд – Орест та Ірина – виявили неабиякі лідерські якості, зуміли мобілізувати й згуртувати гравців на достойний поєдинок. Змагання дали можливість підсумувати знання, здобуті під час тематичного тижня атмосферних літніх читань.

            Ігровий релакс у Сирецькому гаю вирішили влаштувати в останній день «Ну дуже небезпечного тижня». Змагалися дві команди — «Домовички» та «Лісовички». А щоб ігри були безпечними, спочатку організували екологічну гру з очищенням галявини «Хто чистіше». А потім вже в ну дуже безпечних умовах, на чистій галявині, діти розпочали ігрові змагання. А батьки тим часом були у ролі вболівальників.

            Грались із задоволенням у «згасити вогонь», «їстівне не їстівне», «влучного стрільця», «змійку»… А на завершення була фотосесія на згадку з використанням ТАНТАМАРЕСОК ну дуже небезпечних звірів. Ну і на останок було вдосталь смачних солодощів, які приготували матусі читачів. І всі разом прийшли до висновку, що гра це не просто забава, а школа життя.

            Також щодня малечі читали в ігровій формі книжку Ольги Пилипенко «Байки діточкам про Коська-домовичка». Це була своєрідна школа безпеки для малюків.

            А наостанок відбулися читання у відділі рідкісних та цінних видань, в якому дітей познайомили з дуже давньою книгою «Приключения 38 ребят», 1929 року видання.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/6/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей