Дев'ятко Наталія. Злато Сонця, синь Води
19 жовтня 2015, 20:05   Автор: Маргарита Крук, Наталя Марченко

Дев'ятко Н. Злато Сонця, синь Води / Н. Дев'ятко ; авт. обкл. : Н. Мілюшко ; іл. А. Марковська. – Луцьк : Твердиня, 2014. – 140 с. 

 

Ну що, Читачу, готовий до справжнього виклику?!

Дев'ята книга Наталії Дев’ятко, про яку нині хочу тобі розповісти, – складний, глибокий, багатомірний, але направду цікавий твір!

Цікаво, що існує вона відразу у трьох «втіленнях» – форматах: паперовому, створеному видавництвом «Твердиня» (Луцьк), електронному – у видавництві «Кассіопея» (Київ) і в аудіоверсії, яку начитує сама авторка.
Дивовижні графічні ілюстрації до книги (не полінуйся погортати!) створила відома львівська художниця Алла Марковська. А яскраву заворожуючу обкладинку – випускниця Дніпропетровського театрально-художнього коледжу Наталія Мілюшко.
За стилем книга перегукується з творчістю Габрієля Гарсія Маркеса, але засновується вона на національних кодах та архетипах українського народу.

Це справжнісінький новітній фольк-реалізм у всій своїй казковій загадковості!
Сподіваюся, що одна з дванадцяти історій, які творять цей текст, обов‘язково торкне в твоїй душі  таємну струну щирої українськості і тобі сподобається це звучання.

Наталя Марченко

 

Дорослому читачеві

Коментарі до статті