Наталка Малетич. Леся. Мандрівний клубочок
26 червня 2021, 18:01   Автор: Наталя Марченко

Малетич Наталка. Леся. Мандрівний клубочок / Наталка Малетич ; ілюстр. Марія Фоя. – Київ : Портал, 2021. – 152 ст.; іл.  

Тобі часто доводиться читати про класиків української літератури щось насправді класне?

Мені, на жаль, зовсім не так часто, як би мріялося L.

Але ця книжка про Лесю Українку від видавництва «Портал» справді зачаровує! У ній все чудово та продумано до дрібниць. Гарні ілюстрації сусідять із світлинами та фотодокументами. Панує ФАКТ і повага до постаті та читача. Бо тобі не переказують чужі думки «про ту Лесю», а дають змогу самому читати її листи, гортати сторінки рукописів, чути спогади її друзів і близьких, зрештою – подорожувати слідом за нею Україною та світом.

Неймовірно багато можна дізнатися, читаючи книжку з будь-якого місця, й водночас це цілісна та повна картина людської долі, оточення, часу, душі та побуту, творчості й буденного життя Лесі Українки.

А ще ця книжка дуже сучасна та зрозуміла. Читаєш, і відкриваєш для себе Цікавенну Людину, котра мала друзів і родину, подорожувала та працювала, училася і гарно проводила час, зробила неймовірно багато та прожила чудове наповнене життя.

Таку Лесю можна назвати КЛАСНЮЧОЮ!

Про неї хочеться дізнатися більше. Її хочеться зрозуміти.

Тож не гай часу! Перед тобою одна з тих книг, котру слід обов’язково прочитати. Не заради «шкільної програми». А щоб відкрити в собі самому щось неймовірно прекрасне, сильне та гонорове!

Наталя МАРЧЕНКО.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті