Слухай і читай: аудіобібліотечка


Послухай, як автори виконують власні твори, та прочитай їх сам так, як вважаєш за потрібне.


Як упіймати бабку?
12 січня 2022, 9:03   Автор: Жаб'є, Жак

Як упіймати бабку?

 

Щоб упіймати бабку

Дуже важливо вдягнути

краватку

строкату,...

Таку, брате,

щоб усі гукнули - овва!

Або метелика...

Одягнув? то ж гайда!

Справа № 11 Розділ 1
6 січня 2022, 10:08   Автор: Есаулов, Олександр

Чорний ворон

Справа № 11

Розділ 1

       Льоха йшов доріжкою вздовж свого будинку. Прямо, на перетині вулиць Паризької Комуни і Соборної, стояла двоповерхівка, на першому поверсі якої розташувалось відділення банку. А ось і Таська з-за рогу з’явилась! Вона йшла назустріч, махаючи рукою і усміхаючись. Дівчина проминула банк, пройшла кілька кроків далі, аж раптом... Раптом рвонуло! Від несподіваного і гучного вибуху, який вдарив по вухах, Льоха присів. Задзвеніли шибки. Щось пролетіло над головою, і він почув звук удару. Льоха озирнувся. У дерев’яному паркані, на рівні його очей, зяяла дірка завбільшки з тенісний м’яч. На ґанок вискочили працівники банку, ахнули і відбігли подалі від місця вибуху. Хлопчина повернувся знов у бік банку й заціпенів. Тася... Його Тася нерухомо лежала на дорозі!

Справа №1 Розділ 1
6 січня 2022, 9:28   Автор: Есаулов, Олександр

Кенінгова колекція

Справа №1

Розділ 1

    До дванадцятої школи хвилин п’ятнадцять неквапом іти. Коли повернули на Ярославську вулицю, побачили незнайомця. У сіренькій сорочці та джинсах, з довгим, давно не стриженим волоссям, чужинець ідучи зазирав у аркуш, а тоді знову дивився на таблички з номерами будинків. Не дійшовши до Льохи й Михи, незнайомець учергове зупинився, подивився в папірець і незадоволено гмукнув.

     — Агов, хлопці, може, ви підкажете? Я шукаю вулицю Маленкова.

Розділ 1. Рудий кіт, або Чий рюкзак важче?
5 січня 2022, 16:27   Автор: Есаулов, Олександр

Зоряна електричка

Розділ 1. Рудий кіт, або Чий рюкзак важче?

    — Слухай-но, Льохо, я тут знайшов таку штукенцію... Одним словом, сам не розумію, що це таке, тільки воно може закинути тебе куди завгодно. Треба тільки поба­жати, розумієш? Раз — і готово!

     — Ну, все! Ти мене таки взяв за печінки! Фантастики начитався проти ночі? — посміхнувся Льоха, бо знав: Петько від народження жодної фантастики не читав, та й взагалі нічого не читав. Хіба те, що вимагали у школі.

     — Не віриш? Гаразд! — Петько кинув погляд на годинника. — За п’ять... ні, за чотири хвилини сорок п’ять секунд у твоїй кімнаті з’явиться кіт.

      — Хто з’явиться?

Антивірус

Розділ 2

Великий процесор,

Хазяїн і Володар Заекрання,

Жорстких дисків, чипів і числень

   Цієї самої хвилини, перервавши Хазяїна й 'Володаря на півслові, розчинилися двері і до кабінету зайшов дворецький Чипсет, витончений парубок років двадцяти п’яти, строгому чорному костюмі і сліпучо-білій сорочці із чорним метеликом. Голова його була вкрита капелюхом, схожим на щось середнє між канотьє й циліндром, у руці палиця з маленьким золотим набалдашником.

   Трохи розгублено він звернувся до свого владики:

  – Мій володарю, у нас гості...

    У кабінеті запало мовчання. Великий Процесор розгублено дивився на дворецького, пані Маплата, боячись своїм торжеством скривдити чоловіка, відвела очі убік, одна принцеса Інформа не приховувала радості. Нові люди в палаці з’являлися рідко, і для принцеси кожен такий візит ставав великою подією, тому вона від радості засміялася.