Кирпа Галина. Тринадцятий місяць у році
7 березня 2018, 13:44   Автор: Наталя Марченко, Надія Кир‘ян

Кирпа Г. Тринадцятий місяць у році : повість / Г. Кирпа ; передм. В. Шкляр ; обкл. Н. Пастушенко. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2017. – 222, [1] c. : іл.  

 

Дитинство — чарівний час, коли, уважно придивившись, можна побачити, як вальсують навколо калюжі равлики. Час, коли дорослі мудрі й надійні, а світ щодня дарує все нові й нові відкриття.

Саме таким — сповненим миру і спокою, любові та творчості — є дитинство героїні цієї повісті Катрусі.

Але живе та дорослішає дівчинка не лише в затишному світі своєї освіченої інтелігентної родини, а й серед реалій сьогодення, де на дитячому майданчику звично палять, погейкуючи на діток «ніякою» мовою, пані «Токомама» та «Скокораз», де помирають найближчі, де бути собою — навіть у дитячому віці — справжній ВИБІР.

Якщо ти любиш книги, як і твої тато з мамою та дідусі з бабусями, якщо світ щодня готує тобі нові загадки й відкриття, — ця книжечка подарує тобі й твоїм близьким чудові вечори спільного читання та відчуття єдності зі світом щиросердних книжників і митців.

А якщо, навпаки, світ твого дитинства далекий від гармонії, — ця повість відкриє тобі чарівні джерела ІНАКШОГО ставлення до себе та світу та виведе на певні стежки, що навіть у складному світі ведуть до щастя.

Наталя Марченко.  

Дорослому читачеві

Коментарі до статті