Дивовижні особистості, які змінили XX століття
21 липня 2021, 19:46   Автор: Наталя Марченко

Дивовижні особистості, які змінили XX століття : 20 дивовижних дівчат, які змінили XX століття, 20 дивовижних хлопців, які змінили XX століття / В. Вздульська [та ін.] ; ілюстр. М. Мороз. – Київ : Агенція «ІРІО», 2020. – книжка-перекрутка  48с.; 48с. : іл.  

 

Здебільшого все, що нас оточує, про що ми знаємо, чим звично користуємося, було створене, відкрите чи вигадане цілком конкретною людиною.

Кіно й вертоліт, чудова музика та смаколики, стильний одяг і уявлення про облаштування Всесвіту – за всіма знахідками людства прихована доля якоїсь Людини, дивовижної особистості, котрій вдалося змінити світ.

Перед тобою – яскрава та захоплююча збірка життєписів 20 хлопців і 20 дівчат, яким випало стати саме такими ключовими постатями XX ст. Чимало з них – наші співвітчизники!

Є серед героїв збірки вчені та митці, науковці та винахідники, спортсмени й модельєри, політичні та релігійні діячі, люди різних рас і різних «стартових умов». Але кожний із них – справжній «супергерой», чиє життя надихало та надихає тисячі дітей і дорослих у всьому світі!

Чим би ти не цікавився – авіа- чи автомобілебудуванням, підприємництвом, кінематографом, співом, спортом, медициною чи фізикою, космосом чи океаном, політикою чи релігією тощо – стовітсотково знайдеш у цій книжці особистість, яка захопить і надихне на подальший поступ саме тебе.

А ще на тебе чекають чудові «няшні» ілюстрації, котрі запам’ятовуються самі собою й просто ну ДУЖЕ симпатичні! (А ще мені було цікаво порівнювати їх зі світлинами та портретами героїв оповідей, які легко знайти в мережі J).

Раджу не гаяти часу, а братися до читання! Отримаєш задоволення, дізнаєшся чимало нового та цікавого, а також подивуєш друзів і дорослих чималими знаннями в різних важливих сферах життя та щодо людей, яких знає весь світ.

Наталя МАРЧЕНКО.

 

Дорослому читачеві

Коментарі до статті