Олександр Гаврош. Різдвяна історія Ослика Хвостика
9 січня 2023, 16:09   Автор: Тетяна Качак ; Наталя Марченко

Гаврош Олександр. Різдвяна історія Ослика Хвостика. Казкова повість / Олександр Гаврош ; ілюстр.  С. Сова. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2202. – 104 с. 

 

Різдвяний настрій – дивовижна річ! Він з’являється навіть тоді, коли на душі зовсім не святково, коли тебе оповиває сум чи навіть справжня чорна біда.

Різдвяний настрій народжується у нашому серці, де завжди є надія, любов і віра. Саме вони й роздмухують оцю іскорку Світла, аж поки щиросердна радість не огортає нас сповна.

Чи не тому саме різдвяні історії завжди так радують і надихають?

Ось ця – про кумедного віслючка Хвостика із Закарпатського села, котрий пройшов справжнісінькі митарства, здолав неймовірні перепони і таки став учасником чарівного Різдвяного дійства – вертепу, тобі точно припаде до душі!

Адже на шляху до рідного дому та омріяної вистави із Хвостиком сталося так багато різних пригод! А яких дивних, часом недобрих людей йому випало зустріти! Скільки вірних друзів вдалося знайти! Як багато нового дізнатися про себе та світ! І Віфлеємська Зірка, як і має бути у кожній різдвяній історії, зрештою осяяла втілення усіх добрих бажань і намірів.

Головне, коли ти читатимеш цю чудову трішки казкову, а трішки детективну оповідку, сам переконаєшся, що якою б важкою не була дорога до мрії, вона завжди відкриває кожному щось насправді чудове та варте зусиль і праці!

Наталя МАРЧЕНКО.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті