Григорій Фалькович. Абу Каракамбада. Колискова для Мішелі
27 січня 2023, 14:57   Автор: Наталя Марченко

Фалькович Григорій. Абу Каракамбада. Колискова для Мішелі / Григорій Фалькович ; ілюстр. Софія Томіленко. – Харків : Крокус, 2022. – 64 с. : іл. 

 

У темні злі часи найбільше хочеться радості та сердечності.

Хочеться, щоб тебе пригорнули та розвеселили, заспокоїли і розрадили. Хочеться світлих казкових снів і наповнених цікавими подіями днів.

Нова книжка класика української дитячої літератури Григорія Фальковича – саме такий чарівний товариш, котрий може поетичним словом додати життю радості та певності, спокою і гри водночас.

Адже це незвичайна книжка! Вона має двоє «дверцят» до двох різних світів. Розгортаєш книжку з одного боку – потрапляєш до грайливої компанії всіляких «пара-падабу-дабу-дабу-дзенів», «абу Каракамбад», «хук талабутів» і тому подібних дивовиж, де ще й багатенько звірят приховалося. А з іншого боку відкриєш – ніби пірнеш у м’яку затишну перинку, де вже чекають наймиліші у світі сни.

Коли хочеш побавитися і насміятися досхочу і коли потребуватимеш спокою та тепла, бери до рук цю книжку й читай! Головне – пам’ятай, що у її світ можна зайти з різних боків, залежно від твого настроюsmiley.

Наталя МАРЧЕНКО.

 

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

N.marchenko


«ДЗІГУРУ-БУДУ-БАДУ-МАГАФІРА» - пісенька про Вампіра до книжки-перевертайки Григорія Фальковича «АБУ КАРАКАМБАДА//КОЛИСКОВА ДЛЯ МІШЕЛІ».
Музика та виконання – Анастасія Комлікова.
Видавництво «Крокус». Харків, 2022.
Художник — Софія Томіленко.
Монтаж відео — Олексій Кретович.
https://www.youtube.com/watch?v=L0MK7qz13bU