Галина Малик. "Злочинці з паралельного світу"
19 червня 2012, 15:29   Автор: Лілія Овдійчук

Малик Г. Злочинці з паралельного світу / Г. Малик ; мал. С. Храпова. – Вінниця : Теза, 2008. – 219 с. : іл.Для дітей середнього шкільного віку

Г. Малик. "Злочинці з паралельного світу". ОбкладинкаЦю книжку читати цікаво. І не тому, що йдеться про Чорнобильську зону, де, як знає кожен поважаючий себе геймер, розгортаються безкінечні історії «Сталкера». І не тому, що «звірі – розмовляють». І не тому, що йде безупинна боротьба за життя, й люті та хитрі протистоять добрим. І навіть не завдячуючи паралельному світові, де люди помінялися місцем із тваринами…
Ні! Цю книжку цікаво читати, бо вона напрочуд справдешня!
Звірі й почвари, оборотні й бандити, паралельні світи й цілком буденна земна реальність – все в ній навдивовижу впізнаване, таке, що розмовляє та чинить саме так, як буває в сьогоденні.
Не знаю, де ще ти знайдеш таку смаковиту суміш вишуканої літературної мови та суржику, сленгу чиновників і соціальних низів, безхатьків і депутатів… Не певна, навіть, чи не обуряться твої батьки та дідусь із бабусею, що ти читаєш таку «вульгарну» книжку… Але щиро раджу тобі її прочитати! Навіть з-під подушки, якщо інакше не виходить. Бо це чесна книжка.
Світ малого Хроні складний і жорстокий. Малого сироту-безхатченка оточують так само викинуті з благополучного тихого світу безжурними господарями живі істоти – пси й коти, папуги й хом’яки… І хто винен, що всі вони не надто приязні до цих «добрих» людей?!.. Можливо, ти?... Можливо, он той дядько, що відкинув ногою замшіле кошеня з-під колеса свого «мерса»?.. Чи ось та усміхнена тітонька, що виносить на смітник уже шостого хом’ячка, що набрид її «любому хлопчикові»?..
Я розумію, що всіх приблуд не спасеш. Ти не спасеш… Навіть твої мама й тато, чи учителька з усім педагогічним колективом разом не спасуть… Навіть міліціонер чи мер… Але хто протягне руку допомоги, коли тобі, не приведи Боже, буде зле?!! Прибульці з паралельного світу?!!
Задумайся! Прочитай!
…у кожному з нас прихована Сила. Сила його Душі та його Роду. Й коли той рід славний і чесний, ніякі Зло, перевертні чи Зона не спроможні нас знищити чи перемогти! Тому, зрештою, Хроня знаходить якщо не своє місце в світі, то – свій шлях!А це дорогого варте!

Дорослому читачеві
Додаткова інформація

Коментарі до статті

Галина Малик


Пані Наталю, вік читача цієї книжки позначено неправильно. Це повість для дітей старшого шкільного віку. З повагою.
Igor


Просимо вибачення, пані Галино, наші каталогізатори помилилися.
Переглянули книжки уважніше. Вікова спрямованість змінена: все ж не старший, але середній шкільний вік
Никита


Классная сказка
Никита


як прочитати?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Наталія Сьомак


Дуже гарна книжка... Просто не вистачає слів... Ось такі книжки потрібно читати!!! Дякую Вам, Галино Миколаївно, за такий твір!
Антон


як прочитати??????
Лариса


Галино, доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна купити цю книгу? Нам в школі загадали її прочитати за літо, а ми ніде не можемо її знайти!
Nata1


На наш запит пані Галина Малик повідомила, що на жаль, поки-що купити "Злочинців із паралельного світу" ніде, бо всі перевидання розпродані. Але на квітень планується вихід чергового видання обох книжок.
Так що нині Вам найпростіше звернутися до найближчої бібліотеки а весною варто придбати книжку для домашньої бібліотеки :)
Тамара


В переліку книжок для читання на літо є й Злочинці. Знайшли в бібліотеці. Прочитавши декілька сторінок, онука на відріз відмовляється читати далі. Сіла разом з нею, почали читати... Але я, доросла людина, не змогла прочитати і двох сторінок. Спробувала читати по діагоналі, щоб знати зміст, та терпіння не вистачило. Сюжет притягнутий "за вуха", мова наче ти в підворотні спілкуєшься з недуже освіченими людьми, м`яко кажучи... Скажу відверто, що я не хочу, щоб дитина читала такі книжки. Не знаю, що діти повинні винести після такого "чтива" - ні сюжету, ні мови. Мені прикро!
Люба


Як прочитати казку?
Наталя Марченко


Перевидання книжки заплановане на квітень 2015 р. А нині можна звернутися до найближчої дитячої бібліотеки.
галина малик


Дурня
штван


що дурня
ua


Як прочитати?
Nasar


Як прочитати?
Лизочка


Єто просто классная сказка читала без остоновки)
Юка


Добрий вечір, шановні. Довелось прочитати і зі своїм сином. Нам рекомендували у першому класі влітку поповнити свій словниковий запас. Маю надію, що каталогізатори прислухаютьсь до автора і збільшать вікове обмеження на старший вік. А ми вже встигли закріпити особливі слова, прочитати про напрямки потрапляння інфекції до організму, включаючи статевий..... Запам'яталась.
PATRIOT UA


Я чув квзкв чудова , але як її прочитати , щоб упевнитись в цюмо ? Її ще задали прочитати за 4дня по Укр.літ
Наталя МарченкоПеревидання книжки заплановане на квітень 2015 р.
Нині можна звернутися до найближчої дитячої бібліотеки.
марина


Чудова казка!!!
Тарасенко Христина


ДУЖЕ ЦІКАВО
кароліна


Як скачати книгу?
Igor


Завітайте до бібліотеки, візьміть книгу і насолоджуйтесь читанням!
knyz100


Задали сину прочитати!Шукали сім'єю пів вечора.Який довбень включив у шкільну программу те що нікому невідомо!Ганьба сучасній освіті!!!!!!
knyz100


Про вибачення про неповний відгук-взагалі незнайшли!
Nata1


Перепрошую, вле ЯК можна не знати творів Галини Малик?!
Якщо Ваша ласка, напишіть, до якої саме бібліотеки для дітей Ви звернулися й там НЕ ЗНАЛИ цього імені?

"Злочинці..." неодноразово перевидані, бо розкуповуються й читаються! Востанє перевинаді в 2015 р. Їх легко придбати через мережу. Є також аудіокнига.