Слоньовська Ольга. Дівчинка на кулі
16 січня 2015, 18:06   Автор: Наталя Марченко, Тетяна Качак

Слоньовська О. Дівчинка на кулі : роман / Слоньовська О. ; дизайнер обкл. Л. Іволга. – Х. : Клуб сімейн. дозвілля, 2012. – 397 с.

«Присутність небесної опіки давала мені силу вижити в нелюдських умовах існування, не впасти духом, не зневіритися, не проміняти місію свого таланту й призначення на сите заробітчанство».

Як тобі такі слова? Думаєш, вони – цитата з якогось древнього страшенно мудрого дядька, який пройшов у цьому світі довжелезний шлях і зробив купу всього величного й знаного?

Ні! Це роздуми простої сільської дівчинки, котра не дозволила світові «забити» себе у «відведене» їй від народження місце.

Дівчинки дуже звичайної та незвичайної водночас, котра народилася в багатодітній сільській родині, мусіла скрізь і завжди самостійно відстоювати свою правду та страшенно прагла щирої материнської любові...

Історія Олі вражає.

Історія Олі смішить і тішить.

Історія Олі заставляє задуматися не лише дітей, але і їхніх батьків. 

А ще це – чудова, напрочуд щира та жива розповідь про час і людей, які бувають такими різними! Часто, на жаль, жорстокими та страшними у своїй дрібній підлості... Тому це складна й «важка» книжка, над якою душа плаче від болю та несправедливості, з якими стикається героїня.

Та якщо ти любиш дивитися на світ відкритими очима й готовий співпереживати справжнім людським драмам, якщо втомився читати «теплі історії» та блукати у вигаданих світах, – це твоя книжка!

Наталя Марченко

Дорослому читачеві
Додаткова інформація

Коментарі до статті

Nata1


Цікаві роздуми Лілії Овдійчук про повість Ольги Слоньовської читай на КЛЮЧі в розділі "Наукові дослідження".