Еліна Заржицька. Про маленького метелика
20 серпня 2017, 11:43   Автор: Наталя Марченко; Анатолій Власюк

Заржицька, Е. Про маленького метелика / Е. Заржицька. – Харків : Юнісофт, 2017. – 64 с. : іл. – (Серія «Читаю сам»). 

 

Ти помічав, що казки завжди таять у собі якусь «науку»?

Від буденного вміння розрізняти вужа та гадюку за жовтою плямкою коло голови чи помічати різницю між різними видами комах до розуміння, чому слід шанувати батьків, працювати та не заритися на чуже добро тощо. Прочитаєш казку — й багато-що у дорослому світі стає зрозумілішим! І відразу знаєш, як правильно вчинити у тій чи в іншій ситуації. І навіть окремі власні вчинки виглядають раптом зовсім не такими «крутими» як здавалося.

А ще в казках завжди трапляються неймовірні пригоди та цікаві герої!

І все обов‘язково обертається на добре для тих, хто…

Щоб знати напевне, для кого саме й чому світ завжди залишається добрим, слід читати казки! Скажімо, ось такі, як ті, що увійшли до цієї ошатної збірочки. Про маленького метелика, котрий зрозумів, що велич людини — не у її величині. Про ледачкуватого горобчика, якому довелося важко попрацювати, аби знайти своє «легке» щастя. Про ласого на чуже півника та дурисвіта вужа, про лисичку, котра виростила цілий виводок вовченят, а мамою стала лишень одному.

Сподіваюся, тобі буде цікаво й корисно прочитати ці оповідки та подумати над ними. Адже в кожній із них є чарівна підказка, як стати доброю і щасливою людиною.

Наталя Савчук.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті