Ольга Рєпіна. Світло не в моєму вікні
18 червня 2019, 20:18   Автор: Наталя Федько, Наталя Марченко

Рєпіна О. Світло не в моєму вікні : повість / О. Рєпіна. – Київ : Український приіоритет, 2017. – 120 с.  

 

Коли ти повертаєшся зі школи, так звично, що вдома все добре — є що перекусити, тепло й затишно. Звично, що батьків цікавить, як пройшов твій день, і що вони щиро турбуються про тебе, люблять тебе, радіють твоїм найменшим успіхам.

Хіба буває інакше?!

Це ж так просто й буденно — свій дім, свої батьки й близькі тобі люди довкола, затишний безпечний світ…

Та, на жаль, довкола нас — тисячі змалечку знедолених дітей. Не інвалідів і не сиріт! А тих, чиї батьки, втрапивши в складні життєві обставини, забули, що їхнім дітям стократ важче, ніж їм самим! І помаленьку зі зболених бідами дитячих душ зникає Добро.

Чи стануть діти злочинців – злочинцями? Чи може людина, котра не знала любові, любити? Чи можна вірити в того, хто не раз зраджував твою довіру? Чи є світле майбутнє для зрослого в пітьмі?

Прочитайте цю книгу. Проживіть життям хлопця, який змалку був нікому не потрібен, а нині нікому не довіряє, бо ніхто давно не вірить у нього, любить і ранить своєю любов’ю, починає спочатку й не знає, ЯК будувати нормальнее життя, бо ніколи ним не жив…

Можливо, цей складний драматичний досвід допоможе вам по-справжньому оцінити те «звичайне» життя, котре ви маєте, і диво любові, що вам випало.

А ще ви краще зрозумієте тих, із ким цього дива не сталося.

Наталя МАРЧЕНКО.

 

Дорослому читачеві

Коментарі до статті