Олександр Гаврош. "Пригоди тричі славного розбійника Пинті"
28 листопада 2011, 10:37   Автор: Наталя Марченко, Лідія Пилипівна Рябцева

Гаврош О. Пригоди тричі славного розбійника Пинті : повість / О. Гаврош ; іл. М. Паленка. – Л. :  Вид-во Старого Лева, 2008. – 279 с. : іл.Для дітей середнього шкільного віку

Ти чув про Робіна Гуда? Можливо, навіть наслідував його героїчні подвиги, зорганізувавши власну ватагу з саморобними луками в найближчому парку?
А про Довбуша чув? Про того, що гуляв зі своєю ватагою Карпатами так, що й досі в піснях відлунює! А, можливо, ти навіть бував на Довбушевих скелях чи в Довбушевій печері?..
А про Пинтю Хороброго знаєш? Ні?!
Та ж про тричі славного Григора Пинтю та його благородних справедливих побратимів-опришків скільки пісень співано, скільки казок і легенд розказано! А ти не чув?!!!
Тоді ця захоплююча весела книжка з чудової серії «Українська сила», що її готує львівське «Видавництво Старого Лева», саме для тебе! Адже пригоди та витівки Пинті нічим не поступаються славним затіям того ж Робіна Гуда. А розповідає про них письменник Олександр Гаврош так весело і цікаво, що від книжки, справді, неможливо відірватися аж поки не перегорнеш останньої сторінки.

Наталя Марченко

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

Наталя Марченко


Чудовий відгук на цю книжку написав В. Рутківський.
Див.: КЛЮЧ. - Слово письменникові. - Режим доступу :http://www.chl.kiev.ua/key/Books/ShowBook/88
Марія Семенченко


Маю знайому дівчинку 11 років, яка в захваті від книжок Сашка Гавроша. Дівчина відійшла від книг про казкових героїв і тепер цікавиться книгами, де в основі сюжету - реальні історичні події та особистості.