Неллі Топська. Неперевершена. Соломія Крушельницька
13 квітня 2021, 22:49   Автор: Наталя Марченко

Топська Неллі. Неперевершена. Соломія Крушельницька : кн. іл. картинами укр. худож. Київ : ТОВ «КТБ Альфа», 2020. 63 с. : фотоіл., репрод., портр. 

 

Чи багатьох співачок із України знає насправді весь світ?

Про Соломію Крушельницьку за життя преса що в Нью-Йорку, що в Петербурзі писала, що вона має голос, якого ще ніколи не чуло людство! Також була Соломія напрочуд вродливою, освіченою, мала рішучий вольовий характер і неймовірну працездатність.

А якою карколомною, сповненою злетів і випробувань, почуттів і роздумів була доля Соломія Крушельницької! Які непересічні люди стрічалися на її життєвому шляху! Скільки складних рішень довелося їй прийняти!

Віра в себе, щоденна праця і почуття гідності вели дівчину до світового визнання. І водночас – до творення СВОЄЇ неповторної долі – Митця й Людини.

Певна, читаючи цю чудову оповідь про життя Соломії Крушельницької, ти дізнаєшся багато цікавого про історію та культуру України та Європи, долі знаних письменників і музикантів, а також зрозумієш чимало важливого для себе особисто. Адже ця книжка найперше про складний непересічний характер, про пошуки молодою людиною свого місця в житті, про почуття й вибір, який кожний із нас робить самостійно.

Наталя МАРЧЕНКО.

 

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

N.marchenko


Буктрейлер за книгою Н. Топська "Дівчина-легенда". URL: https://www.youtube.com/watch?v=vw8TrqIdVFw

Дульська Дар'я, 6 клас. Неллі Топська «Дівчина-легенда». URL: https://www.youtube.com/watch?v=1Zj0E46MehE

Буктрейлер по книзі Неллі Топської "Зачарована квітами" (про Катерину Білокур): https://www.youtube.com/watch?v=kk8zBu9TvP0

Буктрейлер Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна за книгою Н. Топської «Неперевершена. Соломія Крушельницька»: https://www.youtube.com/watch?v=I8RmHvoScRYг