Олена Фінберг. Неймовірні історії кота Бучика. Кіт Бучик у місті Лева. Лондонський щоденник кота Бучика
11 травня 2024, 2:02   Автор: Наталя Марченко

Фінберг Олена. Неймовірні історії кота Бучика / Олена Фінберг ; мал. Валентина Єсіпова-Левіч. – Київ : Дух і Літера, 2023. – 112 с. 

Фінберг Олена. Кіт Бучик у місті Лева / Олена Фінберг ; мал. Валентина Єсіпова-Левіч. – Київ : Дух і Літера, 2023. – 56 с. 

Фінберг Олена. Лондонський щоденник кота Бучика / Олена Фінберг ; мал. Валентина Єсіпова-Левіч. – Київ : Дух і Літера, 2024. – 96 с. 

 

Не знаю до кого ти, друже, належиш – «котолюбів» чи «песиколюбів», але певна, що оповідки сміливого, розважливого та кмітливого кота Бучика тебе захоплять. Адже цей рудий мейн-кун – наш сучасник, якому випало те саме лихоліття війни, що й нам, а ось пригод – куди більше!

Він партизанив у рідній Бучі, пережив полон, пробирався до рідного дому поруйнованою країною, ніс службу у роті розвідки, подорожував зі своїм господарем і побратимом Петром до Львова та навіть до Лондона, де теж не сидів, склавши лапи. Цьому котові є що тобі розповісти!

Із котячої мови на українську захоплюючі оповідки Бучика (а також його листування з друзями-котами) сумлінно переклала Олена Фінберг. А намалювала для тебе усе, бачене Бучиком, його самого та його друзів і ворогів Валентина Єсіпова-Левіч.

Кожна з книжечок Бучикових пригод – скарбничка, де ти знайдеш цікаві історії та справжніх героїв, мудрі думки й пояснення, що й чому відбувається навкруг. А ще подорожуватимеш вулицями Бучі, Львова та Лондона, зустрінеш неймовірних людей, котів, псів, білочок та навіть мишок і щурів! 

А головне, відчуєш, що все з нами буде добре. І «смердючий запах злості, чужої землі, поганих доріг, недобрих думок» назавжди вивітриться геть з України. Бо всі ми – одна родина, котру єднає Любов!

Наталя МАРЧЕНКО

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

N.marchenko


Роздуми про книжку Олени Стяжкіної читай за посиланням: https://medium.com/@dukh.i.litera.press/я-читаю-про-бучика-після-кинджалів-калібрів-шахедів-його-добра-вистачає-щоб-не-впасти-у-4f99400b7950

Серед іншого про кота Бучика пише К. Родик за посиланням:
https://umoloda.kyiv.ua/number/3889/164/180865/