Валентина Захабура. Ой, Лише, або З чим їдять вундеркіндів?
28 липня 2015, 22:31   Автор: Наталя Марченко

Валентина Захабура. Ой, Лише, або З чим їдять вундеркіндів? – Київ : Санченко; Електрокнига, 2014. – 158 с.

Як воно жити, коли ти вундеркінд?

Особливо, якщо ти справжнісінька «дрібнота», котра втрапила в новий клас, де всі на два роки старші тебе?

Виявляється, — класно!

Особливо, коли, завдячуючи батькові-байкеру, знаєшся на мотоциклах, запросто «приручаєш» місцевих хуліганів і ледарів, та, головне, — маєш справжнього друга!

А як воно бути справжнім другом молодшій тебе дівчинці-вундеркіндові?

Особливо, якщо твій дідусь любить їздити на одноколісному велосипеді, батьки щоранку стрибають з тобою в ліжку, а старенька сусідка згори зазвичай схожа на ожиле аніме?

Теж чудово!

Бо на вашу неймовірну парочку щодня знаходиться сила силенна пригод і випадковостей! Бо лише ось така незвичайна компанія креативних особистостей може будь-які сірі буді перетворити в СПРАВЖНЄ життя!

Отже, якщо ти хочеш нареготатися до сліз, а потім ще довго переповідати друзям чудернацькі пригоди невтомних героїв, їхні фразочки та дивацтва, — негайно берися до читання!

Але коли нарегочешся від душі, обов‘язково подумай, чому всі герої цієї світлої книжечки насправді такі щасливі. Можливо, їхній іскрометний світ приховує найважливішу тамницю насправді ДОБРОГО життя?!

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві
Додаткова інформація

Коментарі до статті

Zakhaburka


Дякую пані Наталі за прекрасну рецензію!
І повідомляю, що влітку 2015 року видавництво "Електрокнига" видало продовження пригод Ойки та Лишка "Ой, Лише, або як потрапити в халепу?". Сподіваюся, що скоро обидві книжки будуть в Книгарні Є. А поки їх можна придбати у автора.
Електронна версія першої повісті представлена на сайті Автура http://www.avtura.com.ua/book/1396/getfile/