Гридін С. Не-Ангел
6 грудня 2016, 17:52   Автор: Тетяна Качак, Наталя Марченко

Гридін С. Не-Ангел : повість / С. Гридін. – Київ : Академія, 2016. – 144 с. 

 

Можливо, саме ти – «Ангел» і без проблем вирішуєш будь-які питання в своєму житті. І вдома в тебе все класно. І в школі. І дурні думки ніколи в голову не лізуть…

Але Олесеві, героєві цієї повісті, якось усе «пішло прахом»… Батько виявився навіть гіршим, ніж хлопець про нього думав… Помирає однокласниця… Мама в лікарні… і НІЧОМУ тому він ради дати НЕ МОЖЕ.

От так якось життя влаштоване, що простих і зрозумілих речей – свого кутка в хаті, нового компа, банальної поїздки на море – ніяк не отримаєш, хоч будь сто разів «хорошим хлопчиком». А ось всілякої «чорнухи» завжди вистачає з надлишком…  Напевно, у тебе був би власний рецепт виходу з кута. Але Олесь вирішив просто покинути отой «свій кут» і податися у «вільний світ» – …втік із дому…

Що було далі? Чи є, справді, у людини (чи таки В людиНІ?!) Ангели? Що робити, коли вже все сталося? Чи можна і чи потрібно вибачати / прощати / забувати недобре? А собі можна вибачити? А навіщо і за що боротися?

На всі ці та ще на величезну кількість важливих саме і лише для тебе питань відповідає ця повість. Прочитай і порадь друзям. Як мінімум, вам буде про що посперечатися smiley.

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві
Додаткова інформація

Коментарі до статті