Анна Коршунова. Комп і компанія
13 серпня 2017, 16:54   Автор: Наталя Марченко

Коршунова А. Комп і компанія / А. Коршунова ; іл. Н. Міцкевич. – Київ : Час майстрів, 2017. – 232 с. : іл. – (Серія «Рекомендуємо прочитати»). 

Переконана, у тебе є купа віртуальних друзів. І на світлинах, що «висять» у неті, ти — варта уваги та захоплення людина. І, зважаючи на твої блоги й сторінки, життя твоє по справжньому круте!

Але що в реальності? Ким ти є насправді, мій віртуальний читачу?!

Герой ось цієї дуже смішної й цікавої історії якось залишився сам один (без компа й мережі!) серед глухого (хоча ДУЖЕ красивого!) села. Перші, з ким довелося зазнайомитися, були свиня-чепуруха та півень із хриплим голосомsurprise, не беручи до уваги тітки Марусини та дядька Миколу.

Але й у справжньому буденному житті життя єsmiley.

Саме про нього — СПРАВЖНЄ ЖИТТЯ — й розповідає ця книжка.

Про друзів і ворогів, неочікувані знахідки й непередбачувані проблеми, про неминучі помилки й не уникну відповідальність, про смішні поразки й веселі перемоги — словом, про все, що трапляється з людиною, коли вона вимикає комп і виходить у неповторний «звичайний» світ.

Переконана, що й тобі (й навіть твоїм поки що віртуальним друзямsmiley) ця історія припаде до душі й обов‘язково підкаже щось надзвичайно важливе.

Тому вимикай монітор і спробуй почати нове життя «в реалі» просто зараз, взявши до рук книжку про пригоди й знахідки того, хто вже розвіртуалізувався почувається щасливим!

Наталя Марченко.

Дорослому читачеві

Коментарі до статті

N.marchenko


Читай також:
Анна Коршунова про сімейні літературні традиції, письменницький шлях та секрети створення повісті «Комп і компанія» // Буквоїд. – Режим доступу : http://bukvoid.com.ua/events/interview/2017/03/01/084558.html
N.marchenko


Про авторку також можна прочитати на КЛЮЧі за посиланням: http://www.chl.kiev.ua/key/Books/ShowBook/401